TWÓJ KOKPIT
0

Książki

„Pokusa Mocy” nęci fanów

2024-02-18 15:44:46 starwars.com

Oficjalna zaprezentowała na swoich łamach tekst promujący kolejną powieść z projektu Wielka Republika o tytule „Temptation of the Force” autorstwa Tessy Gratton. Jest to druga pozycja dla dorosłego odbiorcy należąca do III fazy projektu o podtytule Trials of the Jedi. Książka ma ukazać się 11 czerwca 2024 roku w nakładzie imprintu Del Rey. Ilustrację na okładce stworzył Grant Griffin, na której widać rycerzy Jedi Avar Kriss i Elzara Manna. Zachęconych odsyłam na stronę starwars.com.


Zjednoczeni Jedi przygotowują się do odwetu przeciwko bezwzględnym Nihilom ​​w tej ekscytującej kontynuacji poprzedniej powieści.

Przez ponad rok mistrzowie Jedi Avar Kriss i Elzar Mann byli oddzieleni od siebie przez Burzową Ścianę Nihilów. Po tym, jak Avar dokonuje śmiałej ucieczki ze Strefy Okluzji, Jedi ponownie się jednoczą. Ale chociaż są razem, ich wspólny smutek z powodu niepowodzenia w ochronie galaktyki przed zagrożeniem ze strony Nihilu nadal pozostaje.

Aby zjednoczyć Zakon Jedi i Republikę, Avar i Elzar trzymają się swojej wiary w służenie Światłu i Życiu. Współpracując, prowadzą śmiałą misję w przestrzeń Nihilów, aby wyzwolić planetę Naboo i pokazać uwięzionym za Burzową Ścianą, że Jedi nigdy ich nie opuszczą. Teraz, ponownie znajdując się blisko siebie, dwaj Mistrzowie Jedi nie mogą już zaprzeczać więzi, która zawsze ich łączyła i czyniła silniejszymi.

Po tym, jak w końcu pogodzili się ze swoimi prawdziwymi pragnieniami i nabrali nowego celu, Avar i Elzar opracowują plan mający na celu raz na zawsze odwrócić losy konfliktu z Nihilami. W towarzystwie Rycerzy Jedi Bella Zettifara, Burryagi i Vernestry Rwoh Jedi rozpoczynają polowanie na Marchiona Ro. Aby jednak odszukać niebezpiecznego przywódcę Nihila, Jedi będą musieli przetrwać terror Bezimiennych, którego do tej pory nie byli w stanie powstrzymać.

Temat do dyskusji na forum.
TAGI: Del Rey (532) Grant Griffin (11) Tessa Gratton (19) Wielka Republika (The High Republic/Project Luminous) (231) zapowiedzi książkowe (342)

KOMENTARZE (5)

 • DarthMati2024-02-26 21:04:14

  Nęci nudziarzy.

 • SW-Yogurt2024-02-20 19:22:37

  Kiedyś z WEWRWM dowiem się co to ta Burzowa Ściana, ale brzmi bardziej durnowato od większości (wszystkich?) "wielkich i straszliwych zagrożeń" na przestrzeni wszystkich kanonów. ~;)

 • Bazy2024-02-19 22:42:11

  No nudne to jest, przysypiam na tych książkach xd

 • Mossar2024-02-19 18:21:23

  Widzę Bazy, że Ci to nie daje spokoju :D Dawaj, wyrzuć to z siebie raz a dobrze xD

 • Bazy2024-02-19 13:53:23

  The Boring Republic

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..