TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #33-#35 na Disney+

2024-02-21 14:10:46 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ mają odcinki trzydziesty trzeci, trzydziesty czwarty i trzydziesty piąty „Parszywej Zgrai” (a zarazem pierwszy, drugi i trzeci trzeciego sezonu), zatytułowane „W zamknięciu” („Confined”), „Nieznane ścieżki” („Paths Unknown”) oraz „Cienie Tantis” („Shadows of Tantis”). Poniżej najnowszy fragment oraz opisy.„W zamknięciu”: Więziona na Tantis Omega oswaja się z nowym życiem.

„Nieznane ścieżki”: Hunter i Wrecker dokonują zaskakującego odkrycia.

„Cienie Tantis”: Omega i Crosshair opracowują odważny plan.

Kolejne wywiady

Ostatnio mieliśmy okazję poczytać wywiady z Atheną Portillo i Dee Bradley Bakerem. Dziś przyszła pora na kolejne. Producenci Brad Rau i Jennifer Corbett powiedzieli, że od początku chcieli, aby serial miał trzy sezony. Pierwszy miał ukazywać rozkaz 66 i jego konsekwencje, w drugim drużyna miała w jakiś sposób przegrać. Podczas produkcji stało się jasne, że ową przegraną będzie rozpad ekipy. Przede wszystkim nastąpiło poprzez śmierć Techa, która była wielokrotnie omawiana podczas spotkań i nieraz ktoś sugerował, by może jednak go nie zabijać. Filoni stwierdził jednak, że w tych - cytując Obi-Wana - mrocznych czasach Imperium jest niezwykle potężne i należy się z nim liczyć.

Sezon trzeci rozpocznie się od pokazania ekipy, która próbuje się pozbierać po stracie. Przede wszystkim brak Techa wpływa na logistykę - bardzo polegali na jego obliczeniach matematycznych, ale strata jego i Omegi jest przede wszystkim emocjonalna. Na początku serii widzimy, że zgraja jest niezwyciężona, ich straty to praktycznie zero, wychodzą zwycięsko z każdej misji, ale potem wszystko zaczyna się sypać. Hunter i Wrecker będą musieli się zmienić dla dobra drużyny.

Dwa serialowe przeciwieństwa, zimny Crosshair i optymistyczna Omega, będą o wiele więcej ze sobą rozmawiać. Ich interakcje bardzo napędzały kreatywnego ducha twórców. Corbett mówi, że choć oboje znajdują się na swoim dnie, to dziewczynka będzie miała o wiele bardziej pozytywne nastawienie niż snajper, który będzie zrezygnowany i ponury, ale mimo tego ludzki.Oboje wpadli w ręce doktora Hemlocka - który jest unikalnym złoczyńcą, bo nie charakteryzuje go ani silne ciało, ani wojskowy umysł, ani żadna moc - on po prostu reprezentuje wolę Imperium do przeinaczania wszystkiego i chęć pozyskania potęgi za wszelką cenę. A z racji, że góra Tantis będzie jednym z głównym miejsc akcji w tym sezonie, to trzeba było skupić się na głównym złolu. Hemlock ma mroczną przeszłość, bo z powodu swoich eksperymentów nie znalazł sobie miejsca w Republice. Teraz za to Imperium daje mu praktycznie wolną rękę. Zdaniem Corbett to typ czarnego charakteru, którego kochamy nienawidzić. Doktor doskonale zna klony, więc wie jak myślą, co da mu przewagę nad zgrają.

Oczywiście zobaczymy też Emerie Karr, zaginioną siostrę Omegi. Jej historia będzie jedną z tych niecodziennych, a to, jak potoczą się wydarzenia z nią związane, nie będzie takie oczywiste. Mimo że to genetyczne bliźniaczki, to ona i Omega są bardzo różne, bo inaczej traktowano klony za czasów Republiki, a inaczej w czasach Imperium.

Michelle Ang zauważa, że Omega to już nie dziewczynka, która zachwyciła się wylotem z Kamino, tylko dojrzała osoba. I w podobny sposób sama Michelle nie jest już początkującą aktorką, wiele nauczyła się od Bakera. Tak jak była już mowa w poprzednich rozmowach, Omega i Crosshair będą dużo ze sobą przebywać, co będzie bardzo zabawne, bo dziewczyna lubi rzucać „bomby prawdy” bez żadnego skrępowania, na przykład: „Tobie nic się nie podoba”.

Dla Michelle „Zgraja” to historia dziecka, które miało dość szczęścia, by znaleźć przybranych „ojców” i które otrzymało od nich przewodnictwo, by uwierzyć w siebie i działać dla świata. Ale ten sezon będzie mroczny i od razu rzuci nas na głęboką wodę.

Tweety i filmiki

Zajrzyjmy jeszcze na Twittera - tam Baker i Ang fantastycznie bawią się figurkami...... Michelle opowiada o emocjach w ostatnim sezonie......Dee chwali się opakowaniem chusteczek z Omegą - w sam raz do ocierania łez po trzecim sezonie...... Jennifer Corbett zrobiła swoje badbaczowe bingo... tylko wiele na nim nie zobaczymy. Nawiasem, scenarzystka wykorzystała tę grafikę - robicie swoją wersję?A rodzeństwo Kinerów jest sobą. Znowu. Tak nawiasem, Dean przechodzi tranzycję i używa teraz imienia Deana.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Brad Rau (11) Dave Filoni (657) Deana Kiner (27) Dee Bradley Baker (67) Disney+ (558) Jennifer Corbett (27) Michelle Ang (13) Parszywa zgraja (The Bad Batch) (122) Sean Kiner (27)

KOMENTARZE (14)

 • rebelyell2024-02-27 22:00:04

  Jestem na TAK, zwłaszcza trzeci odcinek jest dobry.

 • mkn2024-02-27 08:29:55

  #1 - doskonały, #2 - słaby, #3 - wyśmienity
  Całościowo bdb początek sezonu, oby tak dalej.

 • SW-Yogurt2024-02-24 02:08:41

  Całkiem, całkiem. ~:) Trzy odcinki ciurkiem, brawo my. ~;)
  Z minusów było dużo (wciąż koślawego) chodzenia, i chodzenia, i chodzenia. Plusikiem, że w jednej górze lub dziurze, bo gdyby mieli przejść do innej, to nie doszliby do końca sezonu. ~:P

 • Nestor2024-02-22 22:50:28

  Pierwszy odcinek mnie zachwycił wręcz. Ta niedola i bezduszność. O takie lmperium walczyłem.

 • vaderart2024-02-22 20:27:49

  Bardzo fajnie i przyjemnie się to ogląda i jest klimat starwars

 • DarthMati2024-02-22 17:22:32

  W zasadzie tylko trzeci odcinek ciekawy.

 • Luke S2024-02-22 14:46:35

  Nawet nie obejrzę, kolejny etap rozmieniania marki na drobne...

 • Burzol2024-02-22 09:01:21

  Pierwszy odcinek taki trochę zapychacz.

 • Free artist2024-02-22 08:58:16

  Co się stało? brak zapychaczy, nudy, poprawności politycznej? niemożliwe!!!!
  Potwierdza to jedynie, że seriale, które są "niszowe" dla korposów i nie wydaje się setki milionów na reklamy, nie są traktowane przez "szefów" za poważne (Bossy mówią: "bajeczka dla dzieci vs. LIV€ AK$Z¥N") .W rezultacie Twórcy nie są tak inwigilowani przez Dï$n€¥@ i dlatego, drastycznie zwiększa się prawdopodobieństwo na normalny serial pod względem fabuły.
  Każdy z pierwszych trzech odcinków więcej jak 8/10!

 • Ren Kylo2024-02-22 03:39:37

  Będzie oglądane.:)

 • Albirus2024-02-21 20:02:39

  Wielkim fanem "zgraji " nie jestem, ale te 3 odcinki mi się podobały nawet. Jestem pozytywnie zaskoczony lekko :)

 • SW-Yogurt2024-02-21 17:54:16

  Ufff, póki co mi się upiekło, bo Kapitan Dunbar gdzieś pojechał i nie mam gdzie oglądać. ~:)

  A pani Michelle nie powinna wierzyć swojemu styliście, że firanka to dobry materiał na kieckę...

 • darth sheldon hiszpański inkwi2024-02-21 16:33:55

  Trzyma poziom, nadal świetny. Czekam jeszcze bardziej na kolejne odcinki.

 • Peter_D2024-02-21 14:19:07

  Trzyma, poziom. Czekałem tyle, że aż zapomniałem jakie do jest średnie i nudne...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..