TWÓJ KOKPIT
0

Książki

„Łakocie” Mocy

2024-06-11 16:04:35 Del Rey

Dziś na Zachodzie odbyła się premiera nowej pozycji z projektu Wielka Republika, którą jest powieść „Temptation of the Force” autorstwa Tessy Gratton. Jest to druga pozycja dla dorosłego odbiorcy należąca do III fazy projektu o podtytule Trials of the Jedi. Książka została wydana w nakładzie imprintu Del Rey w twardej oprawie, ebooku i audiobooku. Oficjalna jakiś czas temu udostępniła fragment powieści, który możecie przeczytać tutaj, natomiast tu możecie posłuchać fragmentu audiobooka.


Zjednoczeni Jedi przygotowują się do odwetu przeciwko bezwzględnym Nihilom ​​w tej ekscytującej kontynuacji poprzedniej powieści.

Przez ponad rok mistrzowie Jedi Avar Kriss i Elzar Mann byli oddzieleni od siebie przez Burzową Ścianę Nihilów. Po tym, jak Avar dokonuje śmiałej ucieczki ze Strefy Okluzji, Jedi ponownie się jednoczą. Ale chociaż są razem, ich wspólny smutek z powodu niepowodzenia w ochronie galaktyki przed zagrożeniem ze strony Nihilu nadal pozostaje.

Aby zjednoczyć Zakon Jedi i Republikę, Avar i Elzar trzymają się swojej wiary w służenie Światłu i Życiu. Współpracując, prowadzą śmiałą misję w przestrzeń Nihilów, aby wyzwolić planetę Naboo i pokazać uwięzionym za Burzową Ścianą, że Jedi nigdy ich nie opuszczą. Teraz, ponownie znajdując się blisko siebie, dwaj Mistrzowie Jedi nie mogą już zaprzeczać więzi, która zawsze ich łączyła i czyniła silniejszymi.

Po tym, jak w końcu pogodzili się ze swoimi prawdziwymi pragnieniami i nabrali nowego celu, Avar i Elzar opracowują plan mający na celu raz na zawsze odwrócić losy konfliktu z Nihilami. W towarzystwie Rycerzy Jedi Bella Zettifara, Burryagi i Vernestry Rwoh Jedi rozpoczynają polowanie na Marchiona Ro. Aby jednak odszukać niebezpiecznego przywódcę Nihila, Jedi będą musieli przetrwać terror Bezimiennych, którego do tej pory nie byli w stanie powstrzymać.

Temat do dyskusji na forum.
TAGI: Del Rey (533) nowości książkowe (315) Tessa Gratton (20) Wielka Republika (The High Republic/Project Luminous) (237)

KOMENTARZE (3)

  • SW-Yogurt2024-06-12 22:13:45

    Nie brzmi to jakoś zachęcająco, ale przeczytam. W WEWRWM, oczywiście. ~:)

  • ShaakTi11382024-06-11 18:46:58

    A ja po tym tytule mam w głowie tylko: "Nimm2... łakocie i witaminy".

  • Burzol2024-06-11 16:19:32

    Jeszcze nie czytałem, ale słyszałem, że pierwsze zdanie jest dobre.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..