TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Hasbro/Toys R Us Exclusive

2002-10-26 13:35:00 StarWars.com

Kilka dni temu oficjalna StarWars.com poinformowała o ekskluzywnej serii komiksów (Hasbro/Toys R Us Exclusive), która pojawia się w sprzedaży razem z zabawkami Hasbro za sprawą sklepów Toys R Us.
Full of Surprises Most Precious Weapon Practice Makes Perfect

Pierwszy komiks pt.: "Full of Surprises" (autorzy: Jason Hall, Manuel Garcia i Fernando Blanco) przedstawia potyczkę w polu asteroid pomiędzy Jango Fettem w Slave I a Obi-Wanem w jego Jedi Starfighterze... (oto przykładowe screeny :) "Most Precious Weapon" (autorzy: Jason Hall, Francis Portela i Albert Xiques) to komiks, w którym zobaczymy hrabiego Dooku w czasie walki na Geonosis... (przykładowe screeny ;) Trzeci komiks - "Practice Makes Perfect" (Hall, Garcia i Blanco), który jest już dostępny, opowie o Anakinie Skywalkerze, testach umiejętności w posługiwaniu się mieczem przy swoim mentorze - Obi-Wanie Kenobim (dochodzi do walki z droidami)... Machines of War

Czwarty i zarazem ostatni komiks tej serii to "Machines of War" (autorzy: Hall, Portela i Xiques). Historyjka w nim przedstawiona będzie się rozgrywać w czasie Epizodu II. Yoda przybywa na Geonosis razem z armią klonów i bierze udział w demonstracji siły republikańskich gunshipów. Jak podano w Hasbro - oferta wygasa 31 grudnia 2002 roku.
TAGI: Dark Horse Comics (794) Hasbro (615)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..