-
SW-Yogurt2026-05-19 19:28:37
A figa. Solo jest świetny i znam co najmniej kilka fizycznych osób, które o Solo pamiętają. ~:P
#MakeSolo2Happen
-
DarthMati2026-05-19 18:40:58
Będzie przeciętniak, o którym wszyscy po chwili zapomną, jak o Solo.
-
darth_numbers2026-05-18 13:16:40
Film na bank nie będzie gorszy niż przeciętnie-średniawy, a nie takie kichy biły rekordy popularności a ludzie mieli ubaw. To co mi się nie podoba to nerwowa i anty-fanowska atmosfera dookoła wydarzenia rozrywkowego. Jakieś analizy budżetowe, prognozy zysków etc etc. Poważnie???!!!?? My starwarsowcy daliśmy się w coś takiego wkręcić? ?!?!?! Powinno nas to obchodzić ZERO. Czy nas starwarsy interesują czy księgowość? Plus niestety media społecznościowe a szczególnie ten syfiasty IKS to jest rak. Wytworzyło toto swój własny model dziennikarstwa czy nawet broadcastingu, który jest po prostu paskudny. Chcę iść do kina na jajcarski film a podświadomie czuję takie napięcie, które odczuwałem jak jeszcze oglądałem reprezentację naszą w "kopaną", przed 1-szym z trzech ich meczów xD
Na pohybel IKS i księgowym!!
-
Kasis2026-05-16 15:26:06
Nestor, zgadza się :)
-
SW-Yogurt2026-05-16 11:00:30
Opinia nie-fana na bazie prawie pięćdziesicioletniego doświadczenia z filmami kinowymi spod znaku Star Wars: będzie głupkowato, będzie śmiesznie, bedzie fajnie.
Dodatkowy czynnik wplywajacy na pozytywne spojrzenie przed seansem: firma na L. pod skrzydłami korporacji na D. potrafi zrobić co drugi (parzysty) film w cyklu produkcyjnym związanym z SW. Pierwszy był wtórny, drugi świetny, trzeci od czapy, czwarty to czysta zabawa, piąty okazał się beznadzieją specjalnej troski, zatem szósty... będzie miał Eulalię. ~:)
Reasumując: idę w czwartek o 19. ~:D
A czy okaże się wówczas, że film widziałem dwa razy (pierwszy i ostatni), to będę wiedział po 21. ~:P
-
disclaimer2026-05-16 10:28:50
Ktoś musi pójść do kina, żebym miał skąd brać camripy. Wiec idźcie i płaćcie Myszy.
-
xprt2026-05-16 10:10:57
Może nie będzie tak źle ;-)
-
bmw8302026-05-16 09:10:39
Poczekam na opinie fanów. Fakt jest, że trzeci sezon zakończyłam na pierwszym odcinku. Jak nie będzie tego droida niańki, to może pójdę na film.
-
Darth HaRdCoRe2026-05-16 08:15:54
Przeczucie mówi mi, że to będzie film który raz się obejrzy i nie będzie się chciało do niego "wracać".
-
Nestor2026-05-15 23:58:17
Dobrze być pelikanem w tym zgorzkniałym fandomie. :)
-
AJ732026-05-15 23:25:42
Ciekawe będzie obserwować, jak wrażenia obiektywnych dziennikarzy rozmijają się z reakcjami widzów :D
Ale może nie będzie tak źle, prawda ?... no tak to sobie tłumaczę, ale u buka bym nie obstawił :D
-
rebelyell2026-05-15 22:27:12
Nigdy nie odczuwałem tak małego hajpu przed SW w kinie, ba, nawet nie wiem jeszcze czy może po raz pierwszy nie pójdę na seans już w weekend otwarcia.
-
Peter_D2026-05-15 21:43:09
Myślałem, by się przełamać i iść na ten film z 8 latkiem, ale 1. nie widział serialu i chyba nic z GW to raczej nie będzie kumał o co chodzi, a dwa, to to jest PG13 więc chyba jest za młody i będzie mu się nudziło w kinie.
-
JJ Abrakad Abrams2026-05-15 19:18:55
aha, czyli po 6,5 roku kinowe "adventure of the week" bo pospieszyli się z wątkiem Mandalory w serialu...
-
bartoszcze2026-05-15 19:14:55
Jeżeli będzie tak fajny jak SOLO to ok. A SOLO przecież nie był wybitny :)
-
SW-Yogurt2026-05-15 17:09:48
Już mi się podoba, a tu prawie tydzień trzeba czekać... Straszne. ~;)
SW-Yogurt2026-05-19 19:28:37
A figa. Solo jest świetny i znam co najmniej kilka fizycznych osób, które o Solo pamiętają. ~:P
#MakeSolo2Happen
DarthMati2026-05-19 18:40:58
Będzie przeciętniak, o którym wszyscy po chwili zapomną, jak o Solo.
darth_numbers2026-05-18 13:16:40
Film na bank nie będzie gorszy niż przeciętnie-średniawy, a nie takie kichy biły rekordy popularności a ludzie mieli ubaw. To co mi się nie podoba to nerwowa i anty-fanowska atmosfera dookoła wydarzenia rozrywkowego. Jakieś analizy budżetowe, prognozy zysków etc etc. Poważnie???!!!?? My starwarsowcy daliśmy się w coś takiego wkręcić? ?!?!?! Powinno nas to obchodzić ZERO. Czy nas starwarsy interesują czy księgowość? Plus niestety media społecznościowe a szczególnie ten syfiasty IKS to jest rak. Wytworzyło toto swój własny model dziennikarstwa czy nawet broadcastingu, który jest po prostu paskudny. Chcę iść do kina na jajcarski film a podświadomie czuję takie napięcie, które odczuwałem jak jeszcze oglądałem reprezentację naszą w "kopaną", przed 1-szym z trzech ich meczów xD
Na pohybel IKS i księgowym!!
Kasis2026-05-16 15:26:06
Nestor, zgadza się :)
SW-Yogurt2026-05-16 11:00:30
Opinia nie-fana na bazie prawie pięćdziesicioletniego doświadczenia z filmami kinowymi spod znaku Star Wars: będzie głupkowato, będzie śmiesznie, bedzie fajnie.
Dodatkowy czynnik wplywajacy na pozytywne spojrzenie przed seansem: firma na L. pod skrzydłami korporacji na D. potrafi zrobić co drugi (parzysty) film w cyklu produkcyjnym związanym z SW. Pierwszy był wtórny, drugi świetny, trzeci od czapy, czwarty to czysta zabawa, piąty okazał się beznadzieją specjalnej troski, zatem szósty... będzie miał Eulalię. ~:)
Reasumując: idę w czwartek o 19. ~:D
A czy okaże się wówczas, że film widziałem dwa razy (pierwszy i ostatni), to będę wiedział po 21. ~:P
disclaimer2026-05-16 10:28:50
Ktoś musi pójść do kina, żebym miał skąd brać camripy. Wiec idźcie i płaćcie Myszy.
xprt2026-05-16 10:10:57
Może nie będzie tak źle ;-)
bmw8302026-05-16 09:10:39
Poczekam na opinie fanów. Fakt jest, że trzeci sezon zakończyłam na pierwszym odcinku. Jak nie będzie tego droida niańki, to może pójdę na film.
Darth HaRdCoRe2026-05-16 08:15:54
Przeczucie mówi mi, że to będzie film który raz się obejrzy i nie będzie się chciało do niego "wracać".
Nestor2026-05-15 23:58:17
Dobrze być pelikanem w tym zgorzkniałym fandomie. :)
AJ732026-05-15 23:25:42
Ciekawe będzie obserwować, jak wrażenia obiektywnych dziennikarzy rozmijają się z reakcjami widzów :D
Ale może nie będzie tak źle, prawda ?... no tak to sobie tłumaczę, ale u buka bym nie obstawił :D
rebelyell2026-05-15 22:27:12
Nigdy nie odczuwałem tak małego hajpu przed SW w kinie, ba, nawet nie wiem jeszcze czy może po raz pierwszy nie pójdę na seans już w weekend otwarcia.
Peter_D2026-05-15 21:43:09
Myślałem, by się przełamać i iść na ten film z 8 latkiem, ale 1. nie widział serialu i chyba nic z GW to raczej nie będzie kumał o co chodzi, a dwa, to to jest PG13 więc chyba jest za młody i będzie mu się nudziło w kinie.
JJ Abrakad Abrams2026-05-15 19:18:55
aha, czyli po 6,5 roku kinowe "adventure of the week" bo pospieszyli się z wątkiem Mandalory w serialu...
bartoszcze2026-05-15 19:14:55
Jeżeli będzie tak fajny jak SOLO to ok. A SOLO przecież nie był wybitny :)
SW-Yogurt2026-05-15 17:09:48
Już mi się podoba, a tu prawie tydzień trzeba czekać... Straszne. ~;)