Mace Windu - W półmroku
Pojedynczy album z uniwersum „Star Wars”. Jeszcze przed wojnami klonów Mace Windu słynął z dyscypliny, determinacji i umiejętności walki. Wszystkie te cechy zostają wystawione na próbę, gdy sławny Jedi próbuje nie dopuścić, aby groźny sekret wpadł w niepowołane ręce. Kiedy pewne odkrycie naukowe zagraża równowadze w galaktyce, Mace musi połączyć siły z przemytniczką Azitą Cruuz, żeby podążyć pełną pułapek drogą tajemnic i akcji. Ale co jeszcze na nich czeka? Kto ich ściga? I czym jest coaxium ultra?
Album zawiera materiały publikowane pierwotnie nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Revelations: Showdown at Ocean's Deep oraz Mace Windu - The Twilight Run #1-4.
Scenariusz Marc Bernardin, rysunki Chriscross oraz Georges Jeanty, tusz Dexter Vines, kolory Andrew Dalhouse, okładka Mateus Manhanini. Przekład: Jacek Drewnowski. Cena 49,99 zł, 116 stron. Premiera: 20 maja 2026 r.
Temat na forum.
Nestor2026-06-02 00:00:02
Komiks średni, ale z ciekawymi wątkami.
Tuor2026-06-01 18:47:17
Komiks przeczytałem, najciekawszy motyw to początek spoilera konflik Mace`a z pewnym jedi, który ma ciekawą przyszłość koniec spoilera.
SW-Yogurt2026-06-01 18:39:01
Z jednej strony Mace, z drugiej ponoć takie sobie...
Elendil2026-06-01 18:36:50
Hm, trzeba by wrócić do komiksów