TWÓJ KOKPIT
0

Atak klonów

Atak już jest... UPDATE 3

2002-11-10 15:50:00

Wielu z Was donosi nam, że Atak klonów można już kupić np. w Warszawskim Empiku w Galerii Mokotów, choć tam na razie są jeszcze tylko VHS (Dzięki dla Jareckiego). Mr Fett donosi, że zakupił w Tesco już płytkę wczoraj. Oficjalnie jej jeszcze nie ma w sprzedaży, ale po uśmiechnięciu się do sprzedawców była. Empalp donosi jeszcze o jednym, a mianowicie cenach we Wrocławskim Tesco (centrum Bielany). DVD ma tam kosztować, od jutra 79,90 a oba VHSy 39,90. Wygląda na to, że mamy AOTC ;-).
Update
Jarecki poinformował nas jeszcze, że dziś w Warszawskim Empiku w Galerii Mokotów był też DVD. Gregi natomiast poinformował nas, że w Krakowie można kasety kupić w wypożyczalniach Beverly Hills Video w cenie 39 PLN (Niestety DVD nie stwierdzono). No i Mr Fett potwierdził cenę Tesco u siebie na niecałe 80. Z tym, ze dziś np. sprawdziłem wrocławski MediaMarkt, w którym niestety raczej nie będzie (przynajmniej wg zapewnień sprzedawcy) DVD 12 listopada, jak w Gdańsku.
Update 2, 11 listopada
Dziś udałem się do Galerii Bielany we Wrocławiu, gdzie znajduje się hipermarket Tesco, w którym wg zapewnień miały być dziś dostępne płyty DVD i kasety VHS. Każdy Wrocławianin wie, że bez samochodu, dojechanie do Tesco, dla większości mieszkańców, to nie lada wyczyn, a co tu mówić o kimś kto mieszka na drugim końcu miasta. Niestety w Tesco były dostępne jedynie kasety VHS, a miła pani, oczywiście przeprosiła i mocno usiłowała mi sprzedać kasetę VHS w zamian za DVD, oczywiście bez dodatkowej zniżki. W takiej stytuacji może zastanawiać fakt, czy aby na pewno DVD nie dojechały do Wrocławia, czy też może była to świadoma akcja, mająca na celu zwiększenie sprzedaży kaset VHS. Być może po tak lekcewarzącym podejści do fanów, należałoby się zastanowić, czy dawać temu supermarketowi zarobić.
Update 3, 12 listopada
Okazuje się, że sytuacja w Krakowskim Tesco była bardzo podobna do Wrocławskiej. Mimo zapowiedzi nie było tam ani wczoraj, ani dziś płytek. Natomiast wczoraj można było kupić w Poznańskim Tesco DVD za niecałe 80 PLN.
TAGI: DVD (544) Empik (153) Epizod II: Atak klonów (885)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..