TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Komiksy w USA - ...

2002-11-20 13:11:00 TFN

W USA dziś powinna się pojawić finalna odsłona „The Empire Strikes Back” z cyklu Infinites, czyli alternatywnej wersji SW. Poniżej okładka 4 części:No i jeszcze przy okazji prezentujemy zapowiedzi amerykańskich komiksów na luty, prosto z Rebelscum.
Star Wars Empire #6
Autorstwa Randy’ego Stradley, Davide’a Fabbri oraz Christiana Della Vecchia. Okładkę wykonał Brian Ching.
Będzie on opowiadać historię młodziutkiej księżniczki Lei, która tuż przed wydarzeniami z ANH przekona się, że dyplomacja i gierki słowne nie zawsze wystarczają, i że czasem trzeba użyć broni.
Komiks ukaże się 5 lutego 2003 i będzie mieć 32 strony.
Star Wars Jedi: Mace Windu
Autorstwa Johna Ostrander, Jan Duursemy i Dana Parsons. Okładkę wykonała Jan Duursema.
Będzie to pierwszy z komiksów z serii Jedi, opowiadający o Wojnie Klonów. Mace Windu jeden z najwyższych rangą generałów w Republice nie tylko będzie musiał nadzorować walkę na wielu frontach, ale też zając się zakonem Jedi, który przestanie być już jednolity, ponieważ kilku Jedi przyłączy się do Separatystów. Mało tego, przyjdzie mu się zmierzyć z tym samym mistrzem Jedi, który wyszkolił go w szermierce, w legendarnym regimencie znanym jako Vaapad.
Komiks ukaże się 12 lutego 2003 i będzie mieć 48 strony. (specjalny numer, podwójny).
Star Wars Republic #51
Autorstwa Hadena Blacka i Stephena Thompsona. Okładlę wykonał Tom Fowler.
I znów opowieść z Wojen Klonów. Obi-wan Kenobi i Anakin Skywalker udają się na Naboo, gdzie na jednym z księżyców, jeden z dowódców Separatystów użył broni chemicznej wybijając tam całą populację Gungańskich kolonistów. Mało tego, jego następnym celem jest sama Naboo, planeta ukochanej Padme. Walka z olbrzymimi siłami Separatystów jest niby beznadziejna, ale jakoś idzie do czasu, gdy Generał Kenobi staje się ich zakładnikiem.
Komiks ukaże się 19 lutego 2003 i będzie mieć 32 strony.
Star Wars: A Valentine Story
Autorzy: Judd Winick i Paul Chadwick.
Tym razem będzie to ciepłą opowieść o Lei i Hanie, którzy tuż przed TESB, zostają uwięzieni na uszkodzonym statku w pustkowiach Hoth mogą zapomnieć o toczącej się wojnie, a także przekonać się, że to co ich łączy to nie tylko przyjaźń.
Komiks ukaże się 26 lutego 2003 i będzie mieć 32 strony.
Star Wars: A long time ago... Fool’s Bounty Volume 5.
Autorzy: Mary Jo Duffy, Ron Frenz, Tom Palmer, David Michelinie, Gene Day, Bob Layton, Klaus Janson i inni
Kolejna część przedruków klasycznych komiksów wydawanych przez Marvel Komiks, tym razem zawierająca wydania od #68 do #81. Większość z tych opowieści dzieje się w czasach TESB, acz jest tu także pierwsza Marvelowska historia z czasów ROTJ .
Komiks ukaże się 26 lutego 2003 i będzie mieć 376 strony.
TAGI: Dark Horse Comics (797) Empire (134) Marvel Comics (392) Republic (191)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..