Książki

Trzy nowe pozycje ksiązkowe..

StarWars.com

Kilka dni temu Jeth poinformował że na Amazon można już zamawiać `Maze of Deception` oraz `The School of Fear`. Dzisiaj szersze opisy tych pozycji, plus jedna nowa:

Maze of Deception jest trzecią książką z serii `Boba Fett`.
Młody Fett może i czuje się samotny w galaktyce, ale ma dwa ważne atuty: jest spadkobiercą fortuny należącej do Jango Fetta a ponadto zna sekrety podwójnej tożsamości Hrabiego Dooku. Teraz Fett musi uporać się z Aargay- największym bankowym centrum żeby zabrać co jest prawomocnie jego. Musi jednak unikać krzyża celowniczego, twardej ochrony i mściwej Aurry Sing.

Maze of Deception jest nowelą Elizabeth Hand, zaplanowaną na kwiecień 2003. Projektem okładki zajął się Louise Bova a ilustracją Peter Bollinger.

Lutego 2003 roku, jest natomiast planowana premiera The Shool of Fear z serii `Jedi Quest`. Młody Anakin Skywalker i jego rywał Ferus Olin zostają przydzieleni do przeprowadzenia dochodzenia na temat zaginięcia syna senatora. Do misji zostają powołani jako liderzy wsród grupy osób szkolonych. Bohaterowie trafiają na wskazówkę dotyczącą sekretnego stowarzyszenia studentów-renegatów którzy tak są skłoni doprowadzić do wojny na planecie.

W Maju tegoż samego roku, znowu spotkamy się z Anakinem w szóstej już części wspomnianej serii Jedi Quest. Powieść będzie nosić tytuł The Shadow Trap. Akcja dzieje się na Mawan. Jest to planeta ogarniętą wojną. Zostają tam wysłani Jedi, obrońcy pokoju żeby powstrzymać konflikt. Mogą jednak wpaść w okropną pułapkę...

Obie pozycje z serii `The Jedi Quest` zostaly napisane przez Jude Watson a projektem okładki zajeli się David Mattingly i Alicia Beulow.Tagi: Boba Fett (seria książek) (15) Elizabeth Hand (25) Jedi Quest (24) Jude Watson (77) Scholastic (122)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.