TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Star Wars Tales

2002-11-22 21:08:00 SW.com

Kolejny odcinek Star Wars Tales, składający się z poniższych odcinków.

The Lesson
Komiks autorstwa Adama Gallardo, narysowany przez HOMS. Opowiada on o młodej padawnce, która w czasie bitwy o Geonosis uczy się co to poświęcenie niezbędne do tego by zostać Jedi.
Tides of Terror
Autorstwa Miltona Freewatera, narysowany przez Adrianaa Melo. Klonowanie na Kamino zostały zakażone. Generałowie Kit Fisto i Aayla Secura prowadzą dochodzenie w tej sprawie.
The Emperor's Court
Autorstwa Jasona Halal, narysowany przez Ramona Bachsa.Han Solo zostaje oskarżony przez Neele, matkę Greedo. Twierdzi ona, że zabił jej syna podczas gdy ten wykonywał swoje obowiązki, a Han tłumaczy że Greedo strzelił pierwszy. Kto wygra?
Urchins
Fabuła i rysunki wykonane przez Stan Sakai. Jest to opis jednego dnia na ulicach Mos Eisley, podczas którego Anakin i jego przyjaciela dokonuja odkrycia, które może doprowadzić do końca zwycięstw Sebulby.
Mythology
Autorstwa Chrisa Eliopoulosa, narysowane przez Jona Sommariva. Qui-gon opowiada legendę o dwóch braciach bliźniakach, obdarzonych silną mocą, ale rozdzielonych przez sprzeczne emocje. Jaka jest prawda o jednej z najbardziej fundamentalnych zasad zakonu?
Apocalypse Endor
Autorstwa Christiana Reada, narysowane przez Claytona Henry’ego. Szturmowiec/weteran bitwy o Endor przywołuje horror. Horror, i to jaki. Musiał się zmierzyć z żądnymi krwi Ewokami.
TAGI: Dark Horse Comics (797) Star Wars Tales (134)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..