TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Artyści

2003-02-05 19:32:00 SW.com

Lucas (i nie tylko on. Tego typu rzeczy wykorzystuje większość twórców) od zawsze przy kręceniu sagi wykorzystywał wielu artystów. Na oficjalnej znalazła się lista osób, które zajmą się plastyczną stroną Epizodu trzeciego.
Iain McCaig - osoba która zajęła się konceptami artystycznymi w poprzednich częściach. Tym samym zajmie się w E3.
Erik Tiemens - artysta mający na koncie już Forrest Gumpa, Jurassic Park, Kontact, Star Wars: Special Edition, oraz oczywiście Atak Klonów.

Ryan Church - osoba znana nam przede wszystkich ze szkiców, których filmowe wydanie ujrzeliśmy w AOTC. Nim trafił do ekipy Illusion Light&Magic pracował dla Universal Studios oraz Walta Disneya.
Sang Jun Lee - kolejny mistrz mający na koncie między innymi Men in Black II, oraz Hulk and Peter Pan - film który wejdzie na ekrany kin w niedalekiej przyszłości. Do kolejnego Epizodu zaprojektuje kostimy, postacie, oraz jego ogulny wizerunek.
Derek Thompson - artysta znany z Men in Black, Men in Black II, The Mummy, The Mummy Returns oraz Return of the Jedi: Special Edition. W EIII zajmie się konceptami artystycznymi.
Stian Dahlslett - najmłodszy artysta który zajmie się EIII. Na swoim koncie ma na razie tylko rysunki do ksiażek fantasy.
Feng Zhu - osoba która wcezęsniej zajmowała się projektowaniem gier dla Microsoftu, Electronic Arts, Sierra i Epic games. W E3 zajmie się projektowaniem środowiska naturalnego, powierzchni, oraz pojazdów. Więcej jego prac możesz znaleść tu. TJ Frame - wcześniej pracownik EAGames. W EIII zajmie się nadzorem nad kreowaniem w 3D urządzeń mechanicznych.
Warren J. Fu - Warren pracował wraz z Doug Chiangime nad TPM, AOTC, i Sztuczną Inteligencją. W EIII będzie pełnił funckję dyrektora artystycznego.
Alexander Jaeger - Alexander ma spore doświadczenie jeśli chodzi o filmy. Zajmował się już: Star Trek: First Contact, Deep Impact, Galaxy Quest, Starship Troopers, Wild Wild West, i Pearl Harbor. W E3 będzie nadorował wszystkie pojawiające się nowe technologie.
Robert E. Barnes - Barnes zajmował się rzeźbami w E1 i E2. Jest twórcą między innymi Acklaya i Poggle'a Mniejszego. Tym samym zajmie się w E3.

Michael Patrick Murnane - Murnene podobnie jak Barnes zajmował się tworzeniem rzeźb-konceptów, ale tylko do Ataku Klonów. Stworzył między innymi Zam Wessel, Reeka, i Dexttera. Rzeżby będzie nadal robił w E3.
John Goodson - Goodson w poprzednich częściach zajmował się tworzeniem modeli-konceptów różnych pojawiających się w filmie pojazdów. Poza sagą modele kleił na potrzeby kilku innych produkcji: Ghostbusters II, Back to the Future II, Die Hard 2, oraz Star Trek: Generations.
Jak widać Lucas zatrudnił porządnych fachowców do pracy nad kolejnym Epizodem. Wcześniejsze prace niektórych z nich poza filmami możemy obejrzeć w książce The Art of Star Wars.
TAGI: Epizod III: Zemsta Sithów (920) Iain McCaig (34) Ryan Church (32)

KOMENTARZE (2)

 • glujofan2003-02-06 10:26:03

  Sang Jun Lee - dobrze ze ten mistrz
  fuszery odpowiada za OGULNY wizerunek.
  Generalnie po lekturze newsa polecam
  klawisz F7 w Wordzie.

 • Long2003-02-05 23:25:01

  Feng Zhu... no... zapowiada się nieźle..
  pokładam w tych ludziach wielkie
  nadzieje...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..