Fandom

II Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

Joruus

II Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars odbędą się tym razem w Katowicach 22 lutego 2002 roku o godz. 16:00 Punktem docelowym jest Pub o swojsko brzmiącej nazwie "Camelot". Jego adres - ul. Batorego 2.

A oto sposób dotarcia tam (wierzchowców nie trzeba):
Na mapce: Na różowo jest zaznaczony budynek Pubu "Camelot", a na niebiesko pomalowana droga dojścia
Ludzie spoza K-ce - wysiadamy na Dworcu Głównym w Katowicach. Co najważniejsze - nie idziemy w stronę Centrum i w stronę, co poniektórym znanego zegara na estakadzie (zwyczajowe miejsce spotkań), lecz kierujemy się w stronę przeciwną - na SRÓDMIEŚCIE. Ponieważ nie jestem w stanie przewidzieć, na którym peronie wysiądziecie i którymi schodami zejdziecie, to jakby, co szukajcie na tabliczkach lub pytajcie się o Plac Młodzieży Powstańczej. Gdyby nikt wam nie chciał pomóc po prostu jak przystało, na Jedi lub Sithów "use the, force":). Gdy już wydostaniecie się na Plac Młodzieży Powstańczej sprawa ma się bardzo prosto. Idziecie przed siebie do końca placu i dochodzicie do ulicy Andrzeja. Skręcacie w lewo i idziecie kawałek wzdłuż Andrzeja aż do najbliższych pasów, które znajdują się na przeciw Delikatesów. Przechodzicie przez pasy, kawałek przed siebie i już znajdujecie się na ulicy Stefana Batorego. Teraz wystarczy się tylko patrzeć uważnie, a nie sposób przeoczyć mroczne zamczysko Camelot, cel waszej wędrówki.
Ludzie z K-ce: Wy chyba dobrze wiecie co i jak. Ale na wszelki wypadek uszczegółowię i dla was. Można np. dojechać jakimkolwiek autobusem do dworca, przejść na jego drugą stronę i dalej według powyższej instrukcji. Gdyby komuś bardziej pasowały tramwaje, to najłatwiej dojechać 6, 16 bądź 41 i wysiąść na przystanku Plac Miarki. Potem tylko kawałek cofnąć się w dół, wzdłuż ulicy Kościuszki i zaraz dojdzie się do ulicy Batorego.

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania odnośnie dotarcia na miejsce niech pisze do philomythusa ( philomythus@poczta.onet.pl)

Natomiast jeszcze słówko odnośnie organizacji bo to nam(organizatorom) umknęło podczas I SŚFSW:
I tak spotkania będą się odbywały co 2 miesiące w różnych miejscowościach woj. śląskiego, i tu apel do fanów: jakby ktoś chciał w swoim mieście zorganizować spotkanie niech skontaktuje się ze mną (wayland@interia.pl) lub z emezem((kiedyś greenleaf) msarts@wp.pl).


Tagi: Katowice (34) Śląsk (288)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.