Świat Filmu

"Indiana Jones" na DVD w 2003 roku?

Stopklatka

Kilka dni temu w największym forum wymiany opinii pomiędzy specjalistami i entuzjastami kina domowego - Home Theater Forum - pojawiła się krótka, ale jak się wydaje bardzo jasna informacja dotycząca tegorocznego wydania trylogii "Indiana Jones" na DVD. Na uwagę jednego z uczestników forum, że ma on duże wątpliwości, czy seria przygód tego słynnego archeologa będzie dostępna na DVD w tym roku, pojawiła się odpowiedź wiceprezesa działu reklamy Paramount Home Entertainment Martina Blythe'a - "Dan, bądź optymistą" (oryg. "Be optimistic Dan."). Te słowa napisane przez tak wysoko postawioną w hierachii Paramount osobę wydają się być bardzo jasne - Paramount przygotowuje premierę DVD serii "Indiana Jones" w 2003 i jeżeli nie stanie się nic nieprzewidzianego, już wkrótce pakiet będziemy mogli zakupić do domowej kolecji.

Dwa dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie jednej ze stron katalogu "Paramount's European 2003 DVD", skierowanego do duńskich sprzedawców, w którym Paramount prezentuje swoją ofertę na rok bieżący. W katalogu znajduje się informacja, że już wkrótce seria "Indiana Jones" będzie wydana na DVD, a dodatkowo widnieją na niej zdjęcia poszczególnych okładek. Redaktorzy sekcji DVD serwisu ign.com zapytali przedstawicieli studia Paramounth o ich stanowisko odnośnie publikowanych zdjęć i usłyszeli, że ci "nigdy wcześniej tych zdjęć nie widzieli". Czyżby całość była dobrze przygotowanym żartem? Zaprzeczają temu informacje o prowadzonych już wstępnych przygotowaniach do promocji "Indiany Jones" na DVD, które docierają do redaktorów serwisu z różnych stron.
Podobnie jek było to w przypadku pierwszego epizodu "Gwiezdnych wojen" na DVD, wiele informacji mówi o wydaniu DVD serii "Indiana Jones" - wiele z nich wskazuje, że seria będzie dostępna na DVD jeszcze w tym roku.

Na koniec jeszcze jedna wiadomość w TVP już w przyszłym tygodniu zostanie wyemitowany pierwszy film z serii - "Poszukiwacze Zaginionej Arki". Kto wie, potem pewnie puszczą dalsze części, oby.
O Indym można sobie podyskutować tutaj.Tagi: DVD (539) Indiana Jones (320) TVP (101)

Komentarze (1)

WYPAS !!!!! Przemas sie ucieszy... on
lubi Indiego :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.