Twórczość fanów

Pełnomocnik Sprawiedliwości

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że niebawem na światło dzienne wyjdzie polski E-BOOK. Dziś serwujemy garść kolejnych informacji. "Pełnomocnik sprawiedliwości" jest pierwszym tomem trylogii pod tytułem Executor`s Lair. Już śpieszymy z wyjaśnieniem, skąd ten tytuł. Executor`s Lair jest kompleksem kosmicznym, który stanowił bazę serwisową i "dom" dla superniszczyciela Dartha Vadera - Executora. „Zmniejszoną wersją” Executor's Lair była Akademia Ciemnej Strony Brakissa. Już te informację pozwalają Wam zapewne domyślać się, że akcja tej opowieści dzieje się około 20 lat po bitwie o Yavin.

Pozostałości Imperium pod dowództwem Admirała Pallaeona stacjonują w okolicy planety Bastion. Po podpisaniu pokoju z Nową Republiką, której obecnym prezydentem jest Fey'lya, Nowy Ład trwa, ale nie może być mowy o przeciwstawieniu się siłom dawnego Sojuszu Rebeliantów. Flota Pallaeona nie jest jednak jedyną poimperialną organizacją w Galaktyce. W dobrze ukrytym kompleksie Executor`s Lair nagromadzono kilka superbroni i pokaźną flotę. Brak jednak przywódcy. Jakby znikąd pojawia się postać w przerażającej masce, o której słyszała kiedyś cała Galaktyka.
Rycerze Jedi zjednoczeni i rozpatrujący możliwość utworzenia Rady Jedi, poszukują w tym czasie mistrza Ciemnej Strony - Pełnomocnika Sprawiedliości.

Już niebawem całość opowieści! Przypominamy: cena – 0 zł.

A na forum dyskutujemy już o tym E-BOOKU!Tagi: Fanfik / opowiadanie (213)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.