Książki

Newsy książkowe

T’Bone

Słynąca z ciekawych spekulacji na temat E3 witryna T’Bone’a tym razem zaprezentowała kilka krótkich informacji o nadchodzących pozycjach książkowych.
Pierwsza dotyczy Zahna. Ten słynny autor SW napisze 3 częściowe opowiadanie do trzech kolejnych numerów Insidera (68,59,70). Całość najprawdopodobniej będzie wpisana w Wojny Klonów.
Dość ciekawa, acz zupełnie nie dotycząca nas informacja dotyczy dodruków w USA. Otóż po wielu latach zaczną tam się pojawiać wznowienia „megaserii” Młodzi Rycerze Jedi. Na razie, od września, mają być wznawiane pierwsze 6 tomów. Co potem, nie wiadomo. Seria miała 14 tomów i okazuje się, że sprzedawała się nie najlepiej nie tylko w Polsce. W USA w wielu księgarniach wciąż zalegają różne tomy, acz trudno sobie skompletować całość. Zupełnie jak w Polsce.
Ostatnia rzecz brzmi już trochę plotkarsko, albowiem nigdzie nie ma na to dowodów. W każdym razie, wg T’Bone’a w lutym 2005 ma się pojawić kolejna powieść łącząca AOTC i E3. Zapewne kolejna z serii Clone Wars. Niestety napisano jedynie, że ma być ona wydana w twardej oprawie, nic więcej.Tagi: Del Rey (464) Timothy Zahn (206)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.