Książki

Zapowiedź The Final Prophecy

StarWars.Com

W październiku 2003 w USA pojawi się kolejna część Nowej Ery Jedi – „The Final Prophecy” autorstwa Grega Keyesa z okładką Terese Nielsen. Jedną z ważniejszych ról odegra Tahiri. A oto o czym ma być powieść:
Tajemnicza planeta Zonama Sekot zdaje się być kluczem do zakończenia krwawej wojny pomiędzy Sojuszem Galaktycznym a najeźdcami z rasy Yuuzhan Vong. Podczas gdy Luke Skywalker negocjuje sojusz z żyjącą planetą, specjalnemu komando Yuuzhan udaje się wykraść jeden z żyjących statków i dostarczyć go do Nen Yim. Yim nie tylko odkrywa sekret planety, ale też z dawna zapomnianą tajemnicę Yuuzhan...
W innym miejscu generał Wedge Antilles dowodzi rozdzieloną na trzy części kampanią odbicia systemu Bilbringi. Tyle, że zostaje powstrzymany w przestrzeni Yuuzhan Vong. Musi zaufać swojej inteligencji, tak by przeżyć i móc kontynouwać jedną z najważniejszych i kluczowych, ale i najniebezpieczniejszych misji Sojuszu...Tagi: Del Rey (464) Greg Keyes (16) Nowa Era Jedi (173) Terese Nielsen (1) zapowiedzi książkowe (261)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.