Atak klonów

Scenariusz zmienionej sceny

Count Dooku

W scenariuszu do Ataku Klonów znajduje sie scena która została bardzo zmieniona w finalnej wersji filmu, a właściwie została zupełnie usunięta (zastąpił ją inny dialog). jednak jej (nieudany) fragment mozna zobaczyć w ukrytym dodatku na pierwszej płycie z Atakiem Klonów na DVD. Przesyłam ten fragment wraz z tłumaczeniem.
Fragment ten znajduje się tutaj. Wielkie dzięki Count.Tagi: wycięte sceny (67)

Komentarze (9)

Strasznie tępa scena ;) Niestety, jak cały AOTC...

Szkoda że nie ma tej sceny.Chciałbym ją obejrzeć.jest trochę śmieszna.

Ojojoj !Po co Lukas zmienil ta scene ?Przeciez Anakin jest wybuchowy i uparty ( w wycietej scenie widac to wyraznie ), a w zastopinej scenie Anakin jest bardzo ulegly !I w dodatku MrFett ma racje - nie ma miesjca coopilota !

Chwila chwila, to celowo zmienione jest przeze mnie,użyto raz starfighter i w celu ujednolicenia tego zmieniłem tak wszedzie (co jest oczywiście błędem), to jest z oryginalnego scenariusza, znajduje sie tam większość wyciętych scen. To mój błąd z tym starfighterem, jeśli można to niech Jeth zmieni to na starship. pozdrawiam.

Moim zdaniem to świetnie pokazuje ewolucję pomysłu na postać Anakina. Lucas nie chce zrobić z niego postaci złej i wrednej, ale kogoś wręcz zupełnie innego... nie będę się jednak powtarzał. Nie wiem czemu wy z reguły idziecie w odwrotną stronę i wasz Annie jest wyzuty z wszelkich wartości, tchórzliwy, mało inteligentny. :(

Ekhem......kurde...ze tez mnie zawsze przypada znalezc blad... Scenariusz jest nieprawdziwy . Nikt piszac scenariusz nie popelnil by takiego bledu by nazwac statek Naboo Starfighter ... szczegolnie , ze pare linijek dalej jest napisane , ze Padme siedzi na miejscu coopilota .,.a w owym mysliwcu takowego nie ma... Nie wiem skad takie rzeczy bierzecie...

Ale dali plame ;D

Hehe, niezle to na DVD wyszlo :D

Rzeczywiście nieudany :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.