Książki

The Unifying Force

SW.com

Według wszystkich zapowiedzi The Unifying Force ma być ostatnią książką z serii Nowa Era Jedi. Jej napisanie powierzono pisarzowi Jamesowi Luceno, znanemu nam z takich książek jak Maska Kłamstw, Próba Bohatera i Zmierzch Jedi.
Zbliża się już finalna bitwa. Luke, Mara i Jacen desperacko próbują znaleść sojuszników, którzy mieli by im pomóc w ostatniej kampanii przeciwko Yuuzhanom. Han i Leia dowiedzieli się, że setki oficerów Nowej Republiki zostało złożonych w krwawej ofierze Yuuzhańskim bogom. I tylko jedna kosmiczna stacja stoi pomiędzy siedzibą dowództwa Nowej Republiki (czy też Rebelii) na Mon Calamari, a niekończącymi się falami wrogich sił.
Sojusznicy Jedi testują śmiertelną broń, która ma doprowadzić do eksterminacji Yuuzhan, i prawdopodobnie inne rasy. W tym czasie w społeczeństwie Yuuzhan rozpoczyna się rewolucja, pomiędzy niższymi klasami, i potężnymi lordami bojącymi się wściekłości Najwyższego Lora Shmirry.
Nie ma już powrotu, ani dla Galaktycznego Sojuszu, ani dla Yuuzhan. Za dużo zostało poświęcone, za dużo jest do wygrania. Teraz, nic nie może stanąć na drodze do zwycięstwa.... lub totalnej anihilacji.
Książka zapowiada się bardzo ciekawie. W USA ukaże się ona w twardej okładce, w listopadzie, a wyda ją Del Rey Books. Do książki zostanie dołączona płytka CD z dodatkowymi materiałami: cała książka Wektor Pierwszy, The New Essential Guide to Vehicles and Vessels, czyli przewodnik po statkach, i pojazdach z którego korzystali autorzy tworzący NEJ, oraz wywiady z Shelly Shapiro, autorką całego pomysłu z Del Rey, Sue Rostoni osobą nadzorującą projekt z LucasBooks, Lucy Wilson osobą zajmującą się publikacją w LucasBooks oraz samym autorem Jamesem Luceno.
Okładka do tej książki jest wciąż w edycji, ale tu prezentujemy projekt okładki zrobiony przez Cliffa Nielsena.Tagi: Del Rey (476) James Luceno (146) Nowa Era Jedi (174) Shelly Shapiro (29) Sue Rostoni (101) zapowiedzi książkowe (270)

Komentarze (6)

Błagajmy zatem panów z naszego kochanego Amberu :) żeby załaczyli taką płytkę, bo jak nie... to zobaczą...

WRESZCIE KONIEC ! :D

Cóż za oszczędna stawka:P No... chyba w Polsce Amber nie przesadzi i dadzą ją poiniżen 50 PLN:) No... z tą planetą jest ogólnie zagadka, tak jak z całą rasą Yuuzhan... może w ostatniej części poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Książka ma kosztować na Amazon.com 26,95 $. A zatem sprowadzenie jej do Polski kosztuje na dziś, przy rekordowo niskim kursie dolara 3,88 zł =

Książka 26,95 $ + dopłata za książkę 3,99 $ = 30,94 $ = 120,05 zł
przesyłka 3,99 $ + 5 zł = 20,48 zł

Całość za jedyne 140 zł 53 grosze. A gdyby dolar poszedł do listopada w górę, np. do 4,50 zł to 162 zł 19 gr.

cieawe ile by kosztowała ta książka z tymi super bonysami (czyt. płyta) No i czy amber też ma zamiar dołączać płytke

Istnieją domysły że planeta Zonama Sekot do dawno zaginiony świat Yuuzhan'tar.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.