Świat Filmu

Indiana Jones na DVD - oficjalna informacja!

Stopklatka

Stopklatka informuje:
Studio Paramount Home Entertainment ogłosiło oficjalnie premierę DVD pakietu filmów z przygodami Indiany Jonesa, zatytułowany The Adventures of Indiana Jones – The Complete DVD Movie Collection. Światowa premiera czteropłytowego pakietu będzie miała miejsce 4 listopada 2003.
Czteropłytowy zestaw będzie zawierał wszystkie trzy zrealizowane do dzisiaj filmy z serii, czyli "Poszukiwacze zaginionej arki", "Indiana Jones i Świątynia Zagłady", "Indiana Jones i ostatnia krucjata", oraz dysk na którym zamieszczone będą materiały dodatkowe, m.in.: na nowo opracowane dokumenty o produkcji, nowe wywiady z twórcami oraz aktorami i inne. W żadnym z wydań nie znajdziemy komentarza, który jak twierdzą wydawcy byłby tylko powieleniem informacji jakie znajdą się w dodatkach - nie byłby w stanie wnieść niczego nowego.
Każdy z tytułów został odrestaurowany przez firmę Lowry Digital Images, odpowiedzialną za odświeżenie "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków", oraz przygotowany zgodnie z zaleceniami jakościowymi specyfikacji THX. Filmy będą dostępne ze ścieżką dźwiękową w Dolby Digital 5.1 i dwoma wersjami obrazu: panoramicznym (16:9) i pełnoekranowym (4:3). Pakiet ma kosztować około 50 dolarów amerykańskich.


Copyright Lucasfilm Ltd.


Jim Ward, wiceprezes Lucasfilm ds. marketingu powiedział: "Wiedzieliśmy, że oczekuje się od nas wielu szczegółów o filmach z Indianą Jonesem, a dodatkowo wszystko powinno być przygotowane w najwyższej jakości. Obok poszczególnych tytułów wydanie DVD będzie wnikliwym spojrzeniem na każdy aspekt produkcji, od pracy kaskaderów, poprzez efekty specjalne, do tworzenia muzyki. Już sama praca z George'em Lucasem i Stevenem Spielbergiem, dla których Indiana Jones i przygotowywany pakiet DVD znaczą bardzo wiele, spowodowała, że efekt końcowy będzie naprawdę niesamowity."
W sumie obejrzenie trzech filmów i wszystkich materiałów dodatkowych zajmą ponad 10 godzin.
Nie znamy jeszcze szczegółów, kiedy w Polsce będziemy mieli szansę kupić ten pakiet.Tagi: DVD (530) Indiana Jones (312)

Komentarze (3)

Tu sie chyba zrobiło jakieś małe zamieszanie bo widzę, że są komentarze do newsa Darth Maul: Dwupak. No i dodatkowo o Indianie!!!!!!!!!!!!!

ALE tego jeszcze nie ma! to dopiero bedzie!!!!! nie szukajcie jeszcze tego w Empikach!

No i to jest film ktory mozna postawic obok SW

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.