Sprośne okruchy

McGregor znowu narzeka...

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym jak McGregor narzeka na fanów SW, a tu dotarła do mnie kolejna wiadomość - tym razem odtwórca roli Obi-Wana żali się na Gwiezdne Wojny wogóle! McGregor twierdzi, że jego udział w wizji Lucasa jest nudny... mimo, iż to właśnie gra w "Mrocznym Widmie" i "Ataku Klonów" przyniosła Ewanowi sławę. Oto jak McGregor argumentuje swoje zdanie w tej kwestii:
To bardzo trudne filmy od strony aktorskiej. Wymagają grania w „niebieskiej próżni" bez udziału innych aktorów. To prawdziwy koszmar. Z pewnością nie mogę powiedzieć że bawię się przy nich dobrze"
Szybko jednak zarzuca troszkę usprawiedliwiającą gadkę:
Miło być częścią tak olbrzymiego projektu. Lubię kiedy dzieciaki podchodzą do mnie i zadają pytania o film.
Ah tak? Ciekawe czy narprawdę sprawia mu to taką przyjemność... sprawdźcie
to.Tagi: Ewan McGregor (426) Plotki (1130)

Komentarze (6)

McGregor tez mowil kiedys ze nie wiedzial o tym ze gra w AOTC. O tytule dowiedzial sie przypadkowo podczas jakies rozmowy.

:P Taa... w sumie to McGregor dzieciakom nic nie zarzuca, ale też nie jest z ich powodu zbyt radosny, więc wiecie...:) Pozatym gość plącze się w zeznaniach;)

Ja mowilem o wywiadach z czasow AOTC i TPM, a co do Twojej wypowiedzi Long, masz 100% racji, nie wiem po co to ostatnie zdanie zamiescili :P Wlasciwie 2 ostatnie :)

Nic nie wskazuje na to, że jego poprzednia wypowiedź wyklucza tę przytoczoną powyżej. Przeciwnie- spostrzegawczy zauważą, że wiele je łączy. Mało spostrzegawczy też powinni to zauważyć. O ile umieją czytać.

dokładnie koles ma powykręcane raz mówi tak a zachwile zupełnie inaczej, jeszcze niedawno narzekał, że denerwują go fani a teraz lubi dzieci co pytają się go o SW. Pijany czy co?

Heh, najpier w wywiadach mowil, ze to wyzwanie, graniew bluboxie, a teraz sie zali... hmm. A poza tym sam byl kiedys fanem SW. Zupelnie nie rozumiem tej wypowiedzi... moze mial zly dzien :/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.