Komiksy

Komiksy Dark Horse

Dark Horse

Dark House planuje wydać 3 komiksy we wrześniu tego roku w USA.

STAR WARS: EMPIRE #13
Autorzy: Paul Chadwick, Doug Wheatley, Chris Chuckry
Okładka: Kilian Plunkett
Liczba stron:32
Cena: 2.99$
Data wydania: 3. września

Wygląda na to, że Biggs Darklighter przeżył swoje najciekawsze przygody od czasu, gdy dołączył do Sojuszu Rebelii. Teraz wraca do swojego dawnego przyjaciela Luke`a Skywalkera. Biggs opowiada mu o nadchodzącej przygodzie swego życia (w której czeka go śmierć)- ataku na Gwiazdę Śmierci.

STAR WARS: REPUBLIC #58
Autorzy: Haden Blackman i Brian Ching
Okładka: Tomás Giorello
Liczba stron:32
Cena: 2.99$
Data wydania: 3. września

Planeta Jabiim została opanowana przez Separatystów. Decydujący rozkaz spoczywa na barkach Anakina Skywalkera. Obi Wan Kenobi zaginął w bitwie, a wszyscy kompani Anakina, czyli Rycerze Jedi nie żyją. Haniebnym czynem może okazać się walka z ostatnim człowiekiem (klonem) stojącym po stronie lojalistów z planety Jabiim. Dobrą rzecz będzie uratowanie jak największej ilości żołnierzy oraz wycofanie się z planety. Czy Anakin posłucha głosu swego serca, czy rozumu ? Powinien zginąć jak bohater, czy przeżyć i dostać awans? Która decyzja okaże się tą właściwą ? Czy jest tutaj łatwy wybór?

STAR WARS TALES #17
Autorzy: Joe Casey, Steve Niles, Jason Hall, Ben Templesmith, Francisco Paronzini, Greg Titus, Rob Williams
Okladka: Udon
Liczba stron: 64
Cena:5.99$
Data wydania: 24. września

Witajcie po Ciemniej Stronie Mocy. Przy końcu Opowieści Star Wars ( Star Wars Tales) największą uwagę przykuje to co jest mroczne, przerażające i złe. Zobaczymy z kim będzie musiał się zmierzyć Chewbacca na Hoth, a także krzyk Hana Solo, chcącego desperacko wystraszyć hordę zombie. Będzie to wielki szok widząc Luke'a walczącego z upiornym Darthem Maulem. Koniec Star Wars Tales z pewnością zapewni nam wiele krzyku podczas czytania.

Czekamy na jakiegoś polskiego wydawcę, który zechce się tym zająć. Pewnie to dłuuuuugo potrwa :(Tagi: Dark Horse Comics (790) Empire (133) Haden Blackman (76) Kilian Plunkett (45) Republic (189) Star Wars Tales (132)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.