TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Shatterpoint i nowe e-booki

2003-06-12 00:03:00 JediNet

W Stanach na dniach ukazała się pierwsza powieść (z docelowym starszym odbiorcą) z cyklu „Clone Wars”. Jest nią Shatterpoint Matthew Stovera, autora “Zdrajcy”. Książka już zbiera dość dobre recenzje, podobnie jak „Zdrajca” jest miejscami dość psychologiczna, a jej głównym atutem jest obrazowanie wojny jako piekła na ziemi (a raczej w galaktyce). Z drugiej strony, choć koncentruje się na jednej, dwóch postaciach, dając szansę im się rozwinąć, to sam konflikt jest raczej małoważnym ogniwem Wojen Klonów, które są tu tylko tłem.
Natomiast sensacyjną wiadomością (choć już trochę przeterminowaną) jest pojawienie się trzech pierwszych części NEJ w wersji elektronicznej. Na razie są dostępne na stronie Palm Digital Media. Powieść „Wektor Pierwszy” zawiera kilka dodatków, w tym fragmenty przewodnika po statakach i pojazdach, wywiady z twórcami NEJ, no i największe cudo – fragmenty o Yuuzhan Vong ze słynnej biblii NEJ. Koszt samego wektora to niespełna 3 $.
TAGI: Matthew Stover (87) Nowa Era Jedi (174) Wojny Klonów (książki) (88)

KOMENTARZE (3)

 • Darth Rumcajs2003-06-12 11:39:03

  Ciekawy jestem kiedy w naszym kraju takie wydawnictwa się pojawią.
  Moja słabo znać angielski ,moja czekać na wersję PL ;-)

 • Lorienjo2003-06-12 07:14:37

  Oczywiście się pomyliłem: Jade Shadow zwany też w tej samym e-booku Jade Fire. ;)

 • Lorienjo2003-06-12 07:11:58

  Są dostępne i w innych miejscach, np. www.bn.com Ten fragment przewodnika to cztery ilustracje: Yuuzhan Warship, Y... Worldship, Sokół i Jade's Pride. "Encyklopedia", chociaż jeszcze nie miałem okazji przeczytać, zapowiada się nieźle, mimo nie za dużej objętości. ;)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..