TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Książki jakie chcielibyście zobaczyć...

2003-06-13 23:46:00

Dawno temu na forum założyliśmy temat poświęcony naszym życzeniom, względem powieści jakie mogłyby się ukazać. W innym temacie, zastanawiając się co będzie po NEJ rozważaliśmy samą formułę książek Starwarsowych (tutaj. W jeszcze innym miejscu rozważaliśmy to czego oczekujemy po książkach tutaj. Do udziału we wszystkich tych tematach serdecznie zachęcam, ale nie to jest najważniejsze. Otóż pani Sue Rostoni, jedna z edytorek w LucasBooks, założyła na forum oficjalnej bardzo podobny temat, gdzie czeka na wszelkie propozycje odnośnie książek, jakie mają się ukazać po roku 2005. Można je wpisać w tym wątku, albo w odpowiednich wątkach na forum Bastionu, a ja za jakiś czas tę informację przekażę dalej. Macie niebywałą szansę wpłynąć na losy EU, zachęcam do tego serdecznie.
TAGI: Nowa Era Jedi (174) Sue Rostoni (101)

KOMENTARZE (3)

  • Darth Fizyk2003-06-14 23:25:55

    JA bym wolal zobaczyc najpierw wszystkie ksiazki ktore wyszly u siebie na półce :)

  • Lord Sidious2003-06-14 14:14:07

    Sebastiannie: na Alderaanie będą służby porządkowe. Na początek jeszcze pokażą swoje możliwości w walce na miecze i inne cuda, żeby potem nie było niedomówień, że ktoś nie wiedział co potrafią służby.

  • Sebastiannie2003-06-14 01:06:35

    Czy na Alderaanie będą jakieś służby porządkowe, bo szykuje się ośmieszenie całej idei zjazdu? Wybaczcie ale obrażanie i groźby to całkiem inna sprawa, choć obydwie są równie żałosne. Dobrze, że nie muszę w tym uczestniczyć. Życzę jednak organizatorom opanowania sytuacji - powodzenia!

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..