TWÓJ KOKPIT
0

Gry komputerowe

Wywiad z twórcami Rogue Leader

2003-06-18 20:02:00 Planet Game Cube

Na planetgamecube.com pojawił się wywiad z twórcami gry Rogue Squadron 3, czyli Factor 5. Wypowiada się w nim dyrektor od projekcji Julian Eggebrecht.

PGC: Czy w grze istnieją misje, w których będziemy mogli latać do woli jakimś pojazdem, wylądować i następnie pobiec do następnego, wystartować i ponownie wzbić się w powietrze ?

JE: Jest pewna misja, gdzie możesz wyjść z AT-ST, potem pobiec do AT-AT i go przejąć. Istnieje także misja pod tytułem “Marooned on Geonosis”. Grasz w niej Wedge`em Antilisem. W misji napotykasz na niespodziewaną pułapkę, rozbijasz się i szukasz jakiegoś innego statku, którym będziesz mógł dalej walczyć.

PGC: Słyszeliśmy, że jednym z nowych pojazdów jakie pojawią się w grze jest nowy model myśliwca TIE. Czy Luke lub Wedge przejmą go albo czy będzie nam dane zasiąść za jego sterami jako Imperialna pilot ?

JE: Tak, rebeliantom uda się przejąć taki statek. Wedge użyje go jako “koń trojański”, by dotrzeć do kosmicznego doku na planecie Fodor. Celem misji będzie zaatakowanie Super Gwiezdnego Niszczyciela, który jest w fazie budowy. Wszystko dzieje się prze Bitwą o Endor. Rebelianci chcą, aby Super Star Destroyer nie dołączył do kosmicznej walki na księżycu Sanktuarium.
TAGI: Rogue Squadron (50)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..