Książki

Nowe książki Denninga

SW.com

Troy Denning, autor Gwiazdy po Gwieździe i Ducha Tatooine, oraz e-booka pt. A Forest Apart napisze kolejne trzy książki osadzone w świecie Gwiezdnych Wojen. Ich akcja dziać się będzie po akcji książek z Nowej Ery Jedi, ale nieokreślono jeszcze dokładnych ram czasowych. Nieznany jest, ani tytuł, ani fabuła. Książki ukażą się kolejno w marcu, lipcu, i pażdzierniku roku 2005.
Obecnie Denning pracuje nad historią o Hanie i Leii pt. "Never Trust a Squib" dla najnowszego numeru Star Wars Insidera.Tagi: Del Rey (489) Mroczne Gniazdo (23) Troy Denning (139) zapowiedzi książkowe (277)

Komentarze (7)

i tak przeczytam, ale... no właśnie czy to czasem nie następne naciąganie??? A może to odpowiedź co bedzie dalej po NEJ, kto wie, może to rozwieje jakieś wąpliwści? No ale najpiew doczekajmy się końca NEJ???

Niekoniecznei - to pewnie zapowiadana od dawna ksiażka, w której Luke i Leia mieli dowiedzieć się o swoich rodzicach. Początkowo spodziwano się, że będzie to w Tatooine Ghost, ale jednak nie. A skoro przed NEJ nie wiedzą o tym, to dobrze, że osadozno to po NEJ. Choć ja osobiście bardzo bym chciał zobaczyć duet Denning/Salvatore w akcji, ale mogli by pisać ksiazki np. 3000 lat przed ANH - to by byla super seria, gdyby robili to tylko oni, bez żadnych pań w stylu Elain C. i innych kolesi.

Nie to jest już kurna przesada...niektórzy zarzucali to nawet NEJ, że ciągnie się jak telenowela. Choć ja tej opinii nie podzielam to następne książki widzę tylko w kategorii wyrywania kasy
pozdrawiam

JACEN SOLO NASTĘPCĄ LUKE'a SKYWALKERa I NAJPOTĘŻNIEJSZYM JEDI WE WSZECHŚWIECIE. ANAKIN SKYWALKER NIE BYŁ "TYM WYBARYM"!

Skąd wziąłeś to równolegle? Jest napisane że akcja będzie mieć miejsce raczej po NEJ. A swoją drogą powinna być opcja żeby móc edytować swój komentarz, a tak są 2 zamiast jednego :)

Super!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.