Różne

Star Wars Insider 69

StarWars.Com

Na oficjalnej stronie StarWars.com ukazała się zapowiedź 69 numeru magazynu Star Wars Insider, w którym Paul Rudish (dyrektor artystyczny) - jeden z długoletnich współpracowników Tartakovsky'ego opisze swoją pracę nad serialem animowanym Clone Wars. To on tworzy główne koncepcje i wystrój, on zaprojektował wygląd wszystkich postaci z serialu. Paul Rudish opowie także o swoim pierwszym kontakcie z Gwiezdnymi Wojnami i o tym, dlaczego droidy zajmują tak ważne miejsce w jego życiu (w końcu rysuje je odkąd skończył 12 lat ;). Ponadto w magazynie znajdziemy:

  • Chronologię wojen klonów obejmującą m.in. książki, komiksy i gry.
  • Wywiad z Alem Yankovicem, mającym na swoim koncie kilka teledysków parodiujących Star Wars.
  • Nową opowieść Timothy'ego Zahna pt.: "Hero's Rise", rozgrywającą się w czasach wojen klonów.
  • Informacje o Indianie Jonesie na DVD.
  • I stałe działy, jak: Prequel Update, Holonet News, itd.
Magazyn ma być rozesłany do prenumeratorów pod koniec czerwca. Jak dobrze pójdzie to zobaczymy go w Empikach w lipcu albo w sierpniu.

UPDATE: Jak podają oficjalne źródła na forum StarWars.com: w "Hero of Cartao" (trylogia opowiadań zapoczątkowana w Insiderze 68. W 69 jest druga część pt. "Hero's Rise") zostanie wyjaśniona sprawa komór Spaarti (w których klonował się Thrawn, a wcześniej też klony i Joruus). Jak podawały wczesne źródła - komory te pochodziły z czasów wojen klonów, natomiast w Ataku klonów Kaminoanie używali czegoś zupełnie innego. Zahn ma wyjaśnić dlaczego tak było.Tagi: Czasopisma (231) Paizo Publishing (21) Star Wars Insider (181)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.