TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Survivor's Quest

2003-06-22 12:15:00 StarWars.Com

Jeden z najlepszych autorów książek o SW Timothy Zahn powraca do Gwiezdych Wojen. Jego kolejną książka jest Survivor's Quest.
Historia zaczyna się od wiadomości z niespodziewanego źródła: Nirauan, planeta-forteca sił Thrawna w nieznanych regionach, na której znalazła się największa baza danych w galaktyce, i z której Mara i Luke uciekli kilka lat wcześniej. Po 50 latach od Outbound Flight, ekspedycji Jedi, zniszczonej przez Thrawna, pozostałości tego lotu zostały znalezione na Nirauanie. Teraz zawcięci obcy, rezydujący tam chcą oddać resztki tej zniszczonej misji Nowej Republice.
Na Nirauan wyruszył również oficer po Palpatineowskiego Imperium, eskortowany przez szturmowców. W książce spotkamy osoby, które uratowały kilku Jedi od wielkiej czystki, i ambasadora Nowej Republiki, mającego wobec obecnych wydarzen własne, tajemnicze plany.
Książka w USA ukaże się w Lutym 2004, data wydania w Polsce nieznana.
TAGI: Del Rey (510) Timothy Zahn (241) zapowiedzi książkowe (303)

KOMENTARZE (3)

  • Mirai Skywalker2003-10-28 12:52:43

    Zgadzam się z moimi przedmówcami! Timothy Zahn jest najlepszy spośród autorów piszacych o świecie SW i z niecierpliwością czekam na tę pozycję. mam nadzieję że świetnie zapełni lukę która wytworzyła simiędz duologią Thrawana i NEJ.No i ciekawią mnie ci uratowani Jedi....

  • Ricky Skywalker2003-10-11 18:08:44

    Miejmy nadzieę tylko... że książka nie namiesza w NEJ, a szczególnie w "Młodych Rycerzach Jeedai". Może wyjaśni, czemu w tej serii nie pojawia się MARA?

  • Dante2003-06-22 16:04:05

    Może być bardzo ciekawa. Jest luka między dylogią Throwna a dalszymi częściami . I na pewno nie będzie to knot. T. Z. to wspaniały autor . Prawdę mowiąc jego tomy w SW moim zdaniem są najlepsze. czytałem je po kilka razy i nigdy nie miałem dosyć.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..