TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Natalie Portman w "King Conan: Crown of Iron"?

2003-06-27 17:18:00 Stopklatka

Trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na planie filmu "King Conan: Crown of Iron". Zgodnie z najnowszymi doniesieniami jedną z ról w filmie zagra Natalie Portman.

Na razie informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona, nie wiadomo też w jaką rolę w filmie miałaby wcielić się aktorka.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, że w filmie zobaczyć będzie można także Seana Connery'ego. Aktor miałby wcielić się tutaj w rolę Alby Metallusa Fortunasa despotycznego władcy i rozkazodawcy Conana. Zgodnie z doniesieniami w "King Conan: Crown of Iron" zagrają także uprawiający wrestling Triple H i Chyna. Triple H ma zagrać tutaj rolę Felexia, największego wroga Conana, a Chyna wcielić ma się w postać Carnifexii, bezwzględnej morderczyni. W roli tytułowej po raz kolejny wystapi podobno Arnold Schwarzenegger.

Nad scenariuszem "King Conan: Crown of Iron" pracuje John Milius, a jego reżyserią zająć mają się Andy i Larry Wachowscy, którzy w jednym wywiadów oświadczyli, że postarają się, aby sceny batalistyczne w obrazie zrealizowane zostały jeszcze lepiej niż we "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona.
TAGI: Natalie Portman (379) Peter Jackson (43) Sean Connery (20)

KOMENTARZE (3)

 • Strid2003-07-11 10:52:19

  Conan wraca !!! Extra tylko zeby go nie zchrzanili :(

 • RRS-19802003-06-28 15:03:14

  o nie! tylko nie Wachowscy Bros. ... czy nikt nie pamięta ile było kłopotów z jednym Wachowskim w Poland ;) :D

  Róbcie sobie te Masmixy, tylko nie psujcie innych filmów, pliz... :/

  Masmix
  Masmix : Reaktywacja
  Masmix : Rewolucja
  Masmix 4: Defloracja
  Masmix 5: Masturbacja
  Masm..........

 • Tvan`Oris2003-06-27 20:23:44

  arnold,conan heheh to juz niete czasy zamiast arnolda jakis inny znany paker chyba mial wystepowac a portman moglaby zagrac jakas zla czarownice albo cos takiego bo same ma takie przyjazne ludziom role.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..