Zemsta Sithów

Gdzie będzie kręcony E3?

Galactic Senate ++

Zastanawia Was gdzie będzie kręcony Epizod III? Z pozoru odpowiedź wydaje się być prosta – w studiach Foxa w Sydney w Australii. A co z resztą zdjęć? I tu właśnie zaczynają się schody. Większość serwisów podaje, że poza Australią, ekipa odwiedzi (bądź odwiedziła – to ważna informacja) także Nową Zelandię, Szwajcarię oraz Włochy.
Jeśli chodzi o Italię wiemy – bo to właśnie tam znajdowała się część lokacji z Naboo, a także pewien wulkan, który jakoby Lucasowcy filmowali więcej >>>.
W przypadku Nowej Zelandii pojawia się kilka ciekawych spekulacji (więcej >>>), kto wie, może tam właśnie będzie Alderaan, albo coś innego. Zresztą o Nowej Zelandii było głośno wcześniej. W końcu nawet AOTC miało być tam po części kręcone, acz to nie wyszło.
Zupełną niespodzianką jest natomiast Szwajcaria. Dziś trudno spekulować, co tam zainteresowało Lucasa – czy gotyckie klimaty (więcej >>>) czy też może górskie lodowce i śnieg (więcej >>>).
Jednak najciekawszą rzeczą jest to, że Rick McCallum w jednym wywiadów ostatnio stwierdził, że w ogóle nie będzie żadnych wyjazdów poza studio. I tu się sprawa komplikuje, ale tylko pozornie. Bo pojawiła się pewna możliwość, że wszystkie te miejsca wystąpią w filmie, choć fizycznie aktorzy tam się nie pojawią. Niektóre źródła twierdzą nawet, że zrobiono dużo zdjęć terenów, które zostaną dodane jako tło do nakręconych na błękitnym ekranie scen. Swoją drogą ciekawe ile z tych rzeczy okaże się prawdziwe.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (895) lokacje (96)

Komentarze (13)

mnie tez kusi do czytania spoilerów. I zapominam kiedy przychodzi czas premiery.

o, też dobry sposób: przeczytaj - zapomnij (przynajmniej na czas oglądania filmu). ;)

Znam ten ból Nostromo :), tez mnie kusi zeby czytać spoilery ;) Ale najlepiej to po przeczytaniu zapomnieć o nich :)

w sumie to nawet dobrze, bo co za dużo się wie przed filmem, to potem już nie ma żadnej niespodzianki. Chociaż wiedzieć by się chciało, mnie to zawsze kusi do czytania wszystkich spoilerów itp. ;)

I chwała mu za to (Lucasowi) :-)
Lubię niespodzianki :-)

no bo Lucas specjalnie rozpuszcza ploty :P

A tak na marginesie, to jakich wieści oczekujecie o E3 ?? Jak byśmy poznali wiele szczegułów z treści scenariusz to oglądanie go w kinie nie miało by sensu !! Ja miałem przyjemniść poznać wiele szczegółów z E2 na długo przed filmem np. jak będą wyglądać aktorzy, lista bohaterów itd. i jak ogromne było moje zdziwienie kiedy oglądając E2 w kinie zobaczyłem tylko 1/3 tego co poznałem !!??

mam na myśli to, ze nie wiemy nic nowego, bo o wszystkim już była mowa wcześniej.

Nie wiem jak Wy, ale ja osobiscie to bardzo chce byc oszukany, zmylony i wpuszczony w maliny.
Chce dowiedziec sie prawdy dopiero podczas pierwszego seansu Episode III, nie wczesniej.
Tylko wtedy wrazenie jakie wywola ten na pewno wspanialy film bedzie najsilniejsze.
A czy nie o to w koncu chodzi?

jedna wielka ściema, jedni mówią jedno inni to zmieniają, generalnie ściemniają, tak naprawdę wszystko jest po to by zaciemnić nam obraz całości

Wrecz przeciwnie, to informuje nas, ze pomimo udostepniania nam materialow prefilmowych, wiele rzeczy okrytych jest tajemnica. Sam GL zdaje sobie sprawe, ze jak poda wszysto, to nie bedzie zadnej niespodzianki. A moze pewne zachowania sa zmylka? Ma to na celu zainteresowac nas realizacja i pozostawic czujnymi, a tak na prawde "wyjdzie szydlo z worka"...

czyli jednym słowem, w dalszym ciągu guzik wiemy

Te wszystkie filmy coraz bardziej są komputerowe!!!!!!! Niedługo nie bedzie aktorów ylko będa generowani komputerowo.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.