TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Alderaan 2003: Akredytacja

2003-07-03 00:27:00

Najważniejsza rzecz. W związku z zamknięciem przyjmowania liczby zgłoszeń, mamy możliwość oszacowania jak będzie wyglądał zlot – „Alderaan 2003”. Po pierwsze w chwili obecnej jest jeszcze 8 wolnych miejsc, jak ktoś chce, to proszę o niezwłoczne wysłanie mi mejla ze zgłoszeniem na adres luc@gwiezdne-wojny.pl. Decyduje kolejność wpływania tych zgłoszeń.
Po drugie zmieniła się trochę sytuacja z noclegami i miejscem konwentu. Obecnie całość odbędzie się w szkole. Ponieważ bardzo wielu z Was pytało czy jeśli nie zamierzają spać to czy muszą wykupywać nocleg, a jeszcze część osób wręcz uznało, że zamiast noclegu ma zamiar spędzić tę noc, gdziekolwiek, byle w towarzystwie innych fanów, okazało się, że koszty wynajęcia dla mniejszej ilości osób miejsc noclegowych mocno urosły. Po prostu przy takiej ilości zgłoszeń na nocleg, nie chciano udzielić nam zniżki. Skoro jednak cała impreza będzie odbywać się w szkole, która na dodatek jest zamknięta w czasie wakacji, posiada prysznice i sanitariaty, postanowiliśmy, że właśnie tam spędzimy całą noc. Osoby, które zamierzają spać, są zatem proszone o odpowiednie przygotowanie się – karimaty, materace i śpiwory itp. Miejsce noclegowe zostanie wydzielone w takiej części szkoły, by reszta, ta nie śpiąca, nie przeszkadzała śpiącym. Szkoła ma też pracownię komputerową, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda nam się zorganizować turnieje gier komputerowych, pod warunkiem, że znajdą się chętni.
Cena akredytacji się nie zmieniła i wynosi 60 PLN. Wpłat należy dokonywać do dnia 25 lipca 2003 na konto:
ZOSKPO nr 9, Bank Śląski II/Oddział 10501360-801082777
z dopiskiem „ZSO nr 11, Alderaan 2003 akredytacja”
Dopisek musi być KONIECZNIE w takiej formie jak wyżej przedstawiona. Z różnych przyczyn współorganizatorem całej imprezy został też w chwili obecnej Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Dąbrowie Górniczej, która udzieli nam schronienia. Stąd dopisek musi być, taki a nie inny. Wpisanie samego Alderaan 2003 – nie da nic, gdyż bez ZSO nr 11, będzie to w praktyce sponsorowanie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dlatego ten dopisek jest bardzo ważny.
Główne oboszczenie dotyczy tego, by wpłacić tę kwotę do 25 lipca – suma była znana już dawno, więc nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Nie będzie możliwości wpłat na miejscu – niestety PAJ także musi pokryć pewne koszty, a nie jest organizacją dochodową, taką która jest w stanie w jakiś sposób sama pokryć wszystkie koszty. Dlatego wpłaty do 25 są konieczne. Nie ma natomiast żadnych ograniczeń w ilości rat. Jeśli ktoś codziennie będzie wpłacać po 3 PLN to jego sprawa. W ciągu 20 dni się wyrobi ;).
Dodatkowo bardzo prosimy wszystkich o podesłanie mi na mejla swoich wymiarów na koszulki. Każdy uczestnik dostanie koszulkę pamiątkową, i tu zależy nam, by nie było tak, że ktoś komu pasuje S dostaje XXL.
Jeszcze o ramowym planie całej imprezy.
Całość rozpocznie się oficjalnie o godzinie 12.00 w sobotę. Wcześniej około 10.00 zaczniemy się zbierać i załatwiać wszelkie formalności na miejscu, jak wydanie identyfikatorów itp. Około godziny 13.00 przewidziany jest pierwszy posiłek. Później przystąpimy do pierwszych konkursów, w tym wiedzy, a także karcianek, oraz konkurs Mocy – będzie to konkurs drużynowy, składający się nie tylko z wiedzy, ale też opanowania oraz pewnych wyzwań fizycznych. Konkursy będą odbywały się równocześnie, tak by w miarę zająć wszystkich obecnych. Później zostanie przeprowadzone spotkanie z tłumaczami książek. Około godziny 19-20 planowane jest ognisko, na którym zostaną ogłoszone wyniki w konkursach na prace graficzne i opowiadania. (PS. ponieważ nie jestem w stanie technicznie przekazać opowiadań do PAJ wcześniej niż w piątek, automatycznie można się jeszcze załapać na ten konkurs). Później planowany jest pokaz jednego z filmów z trylogii, sprzęt do wyświetlania zostanie wynajęty. A potem, nocne rozmowy, a także dalsze turnieje karcianek i prawdopodobnie turniej gier komputerowych, jak będą chętni to pewnie też RPGi, lub sen. W niedzielę rozpoczniemy od LARPa. Sama szkoła jest trochę na uboczy, żeby nie powiedzieć w głuszy. Jest przy głuszy i właśnie tam rozegramy LARPa. Potem planowany jest też mecz w siatkówkę, dla chętnych – w końcu przecież nie można cały czas siedzieć, przed telewizorem, komputerem lub książką, fani SW muszą się też trochę ruszać. Później planowane jest zamknięcie imprezy. Całość powinna się skończyć po południu w niedzielę.
Wszelkie pytania proszę pisać na forum, postaram się w miarę szybko na nie odpowiedzieć.
TAGI: Alderaan (37) Konwent (438) Śląsk (288)

KOMENTARZE (9)

 • Abeth Shsi2003-07-07 12:09:46

  Aha juz doczytałem ;p

 • Abeth Shsi2003-07-07 12:08:45

  A mógłby mnie ktos oswiecić gdzie to jest??

 • Long2003-07-03 13:07:37

  "Sprzęt do wyświetlania"? Czy to znaczy, że projekcja filmu nie odbędzie się w kinie? Czyżby szykowały się chałupnicze metody w stylu filmu z VHS, wyświetlanego rzutnikiem na szkolny ekran tudzież mapę? Ekhm.. brzmi to podejrzanie ;)
  Nic nikomu nie zarzucam. To tylko pytania/wątpliwości ;)

 • Wo_Ja_Ann2003-07-03 08:57:34

  Mnie nei bedzie :( Ale zamisccie jak wygląda koszulka ...

 • Anor2003-07-03 08:14:45

  no, no ładnie to wyglada, będziecie mieli ciekawie, no cóż ale mnie nie będzie:(

 • Andaral2003-07-03 07:14:56

  A moge poprosić o jakieś łóżeczko, jak widzę karimatę to zaczynam przechodzić na CSM !!! :(

 • Andaral2003-07-03 07:14:02

  A moge poprosić o jakieś łóżeczko, jak widzę karimatę to zaczynam przechodzić na CSM !!! :(

 • Kisiel2003-07-03 01:21:20

  Juz sie nie moge doczekac !! Czekam tylko na potwierdzenie o zgloszeniu i ide dokonac przelewu :)))))))))))))))

 • Darth Fizyk2003-07-03 00:30:29

  Wow, zaczynam żałować, że nie jadę :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..