Zemsta Sithów

Pierwsze spojrzenie na E3

TFN

Na oficjalnej stronie Hyperspace w dziale Webcam można było zaobserwować ciekawą rzecz. Późną nocą o 17:41:20(czasu USA) dnia 30 czerwca kamera zwróciła się w stronę monitora Lucasfilmu. Na nim można było zobaczyć Anakina Skylwakera [spoiler): z długimi włosami oraz większymi ramionami. Na jego prawej ręce zaobserwowano czarną rękawice bardzio podobną do tej jaką nosił Darth Vader[koniec spoilera).
Na theforce.net ukazały się dwa Fanarty, autorstwa Vinny`ego Sharmy i Thomasa D Hodgesa, ukazujące nowy wygląd Anakina w Epizodzie 3.
Anakin E3 (Vinny Sharma)
Anakin E3 (Thomas D Hodges)Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (895) Fanart (329) Hyperspace (147)

Komentarze (11)

Będzie miał długie włosy! Mam Hyperspace, ale szczerze mówiąc to był pokazany tylko na jednej klatce, więc, nie wiem czy to już na 100%... ja przynajmniej mam nadzieję, ze tak!

nie macie wrażenia że filmowcy robią sobie jaja,podobne ujęcie tyle że Vadera można zobaczyc w TNH gdy na statku grozi Lei...

Ale numer ! Tak właśnie miał wyglądać już Anakin w AOTC. Widac , że będzie z niego juz Vader. Ta rekawica już przyprawia mnie o dreszcze...

Ale dziko wygkląda ;-) No i TA rękawica!!!. Nawet scenografia jakaś taka a la OT. Czekam z ciekawością na więcej.

To chyba żeby był lepszy efekt, kiedy lawa mu spali te wszystkie włoski... A poza tym takie włosy lepiej podkreślają szerokość ramion. I Hayden miał przytyć.

A ja powiem ze on mi luka przypomina:)

O co chodzi z tym linkiem Long?? :)

No, to moze by tak zamiescic to ujecie? ;) Lucasfilm www.dziennik.fr.pl/index.php?akcja=wypisz dopiero po jakims dniu, czy cos... :)

'Spojrzenie' pisze sie przez 'rz'.

No ale serio Anakin będzie miał długie włosy? Niech lepiej wypowiedzą się ci którzy widzieli Haydena w Hyperspace i przetną te spekulacje.

Długie włosy bedzie mniał?? A jak długie nie pisało??? Takie jak Obi czy jak Jinn

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.