Zemsta Sithów

Miecze świetlne w E3

TFN

2 lipca o godzinie 18:10 na kamerze Hyperspace (Webcam) zauważono kilka rękojeści mieczy świetlnych w walizce właśnie co noszonej na plan. [spoiler): Na kamerze widać rękojeść Hrabiego Dooku, Obi-wana (oba z Nowej jak i Starej Trylogii), a także miecz jakim posługiwał się Luke w Nowej Nadziei i Imperium Kontratakuje. Chodzi o ten ( jak powiedział Obi w ANH), który jego ojciec (Anakin) chciał mu podarować, gdy jego syn będzie już wystarczająco duży. Przed kamerą pojawił się jeszcze jeden miecz nieco pozłacany, ale niestety nie udało się rozpoznać do kogo on należy. Prawdopodobnie do Mace`a Windu, bądź do kogoś innego ( może do Anakina )[koniec spoilera).Tagi: Hyperspace (147) przecieki (323) spekulacje (134)

Komentarze (7)

Ciekawe jak to będzie z tym mieczem Anakina który ma on podarować Luke'owi jak w nowelizacji ROTJ Obi wan mówi-"Kiedy twój ojciec odchodził nie podejrzewał że twoja matka jest w ciąży".Hm.....

Użyj Mocy to zobaczysz ;-)
Zaznacz obszar między napisami, to wyjdzie :-)

ja widze txt napis spojlej potem napis koniec spoilera a gdzie jest to pomiedz napisami spoiler i koniec spoilera??/????

Palpi chyba nie używa miecza (???)

pozłacany to praktycznie na 100% do Mace`a Windu

a moze to pozłacany miecz palpiego:)

dobrze, że nie hrabiny ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.