Zemsta Sithów

Dolewanie oliwy do ognia...

Episode-X

Całkiem niedawno temu, głośno było o tytule „Revenge of the Sith” (więcej >>>). Okazuje się, że parę dni temu można było jeszcze w internecie kupić domenę www.revengeofthesith.net - dziś już nie można. Mało tego, jak twierdzą detektywi z Episode-X, właścicielem tej domeny jest nie kto inny, ale ... Lucasfilm. Jeśli to prawda, to szykuje się pewna ciekawostka. Trzeba tu dodać, że domena www.revengeofthesith.com, też jest zajęta, ale nie wiadomo czy przez Lucasa. Warto tu jeszcze wspomnieć, iż Lucasfilm wykupuje prawa do wszystkich domen, np. www.tatooine.com (o to doszło prawie do procesu), www.geonosis.com, www.ki-adi-mundi.com, a także związane z filmami więcej >>>. Trzeba przyznać, że zwłaszcza, gdyby był to tytuł wymyślony tylko przez fanów, wykupienie tej domeny, to dobre posunięcie marketingowe, dolewające oliwy do ognia spekulacji.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (871) Lucasfilm (515)

Komentarze (6)

Marzenia.
Ale marzenia się spełniają. :-)

Starego Solo może zagrać ktoś inny ;-)

Ja słyszałem, że podobno niejaki George L. :D napisał już scenariusze do episodów 7, 8 i 9. Pytanie tylko czy postanowi je odłożyć na dobre i nie kręcić nic po episode III.
Faktem jest, że Harrison Ford powiedział na temat swego ewentualnego powrotu do roli Hana Solo: "Ja nie mam ochoty wracać do drzwi, przez które wszedłem" co zdaje się kategorycznie uświadomić fanów, że jeżeli episode 7, 8 i 9 to bez Forda - a to moim zdaniem nie ma sensu...

Właśnie... Nie musi kręcić, ale scenariusz może napisac... I by było tak, jak w przypadku E5 i E6. On pisze, inni kręcą...

;-) Lucas powiedział, że nie nakręci po EIII nic z SW. Nie powiedział natomiast, o ile sobie dobrze przypominam, że nie nakręci tego Lucasfilm ;-)

podgrzewa temperature, ale nic przez to nie wnosi.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.