Zemsta Sithów

Kolejne potwierdzenia obsady

StarWars.Com

Parę dni temu oficjalna potwierdziła jeszcze udział trzech kolejnych osób w E3.

Pierwszy z nich to Silas Carson, aktor, którego wkład w prequele jest niezaprzeczalny. W „Mrocznym widmie” grał pilota Radient VII, a także wiecekróla Nute’a Gunraya, oraz rycerza Jedi – Ki-Adi-Mundi. W Epizodzie II zagrał jedynie role tych dwóch ostatnich, które powtórzy jeszcze raz w III części.


Gwiazda ekranu i sceny w swoich rodzinnych Chinach, czyli Bai Ling (więcej >>>) dołączy do obsady epizodu III i senackiej braci. Wielokrotnie nagradzana, znalazła się nawet na liście 50 najpiękniejszych osób świata, magazynu People. W Polsce niebawem będziemy mogli ją oglądać w „Taxi 3”.


Bodie Taylor (ur. 1978) – maoryski gwiazdor, który zagrał w Epizodzie II dorosłego szturmowca klona (powielony przez ILM w niewyobrażalnych ilościach). Również powróci w E3, a co za tym idzie, pewnie zobaczymy szturmowców bez hełmów. Ze swoich ciekawych osiągnięć nie starwarsowych, mógłby się pochwalić rolą w filmie „Te Tangata Whai Rawa O Venice” – czyli adaptacji sztuki Szekspira „Kupiec wenecki”, która została nagrana po maorysku!. Zagrał też wojownika w serialu „Makatu”.Tagi: Bai Ling (14) Silas Carson (22)

Komentarze (2)

Bai - będzie najpewniej jakąś mało znaczącą Panią Senator w E3.... Nie wiem nawet czy będzie miała jakieś kwestie mówione...

Mi się najbardziej podoba Bai Ling, której grę i nie tylko :D podziwiałem już w innych filmach.
Ale kogo ona będzie grać w epIII ??? hmmm....

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.