Zemsta Sithów

Palpatine już jest !

TFN

Aktor wcielający się w rolę Kanclerza oraz Darth Sidiousa, Ian McDarmid przyjechał do Sydney gdzie, jak wiemy, odbędzie się zasadnicza część zdjęć do nowego epizodu "Gwiezdnych wojen". Razem z nim, do Studiów Foxa, przybyli Peter Mayhew i Samuel L. Jackson.
Czekamy na kolejne informacje!Tagi: Ian McDiarmid (99) Peter Mayhew (94) Samuel L. Jackson (277)

Komentarze (16)

Raczej to ta sama osoba.(RACZEJ)

Może się zdziwie, a może nie.To się dopiero okaże na premierze, albo nawet na przed premierze filmu Gwiezdne Wojny Część III Tytuł:"..........".Na pewno wtedy oglądne ten film. :D

Andaraalu! Własnie mi o to chodziło w moim pierwszym komentarzu, że nic na pewno nie wiadomo jak to z tym Palpim i Sidkiem jest. Chciałem wzbużyć dyskusję:o Ja jestem w pełni przygotowny na mega zaskoczenie, ale to już nie będzie zaskoczenie skoro to podejrzewam:o

moze Palpi to klon Sidka ( Łukasz znowu o Tobie :) ), ale wątpie. Ze sceny z e2 w której rozmawia z Anakinem. Ten jego głos, akcent i te słowa.

Nie PALPI I SIDEK to jedna i ta sama osoba ( wyciszenie mocy i tyle :) )

George Lucas Clouds Everything ;-) Jeśli Palpi to nie Sidious, to może są bliźniakami? Ale mi się wydaje, że jednak Palpi i Sid to jedna i ta sama osoba. Brną do tego samego celu, a ich działania są zbyt zgrane.

Andaral jeżeli Palpatine to nie Sidious to kto będzie imperatorem. Przecieżjest powiedziane jest Imperator Palpatine. Chyba, że Sidious poda się za Palpiego i jest jego jakimś sobowtórem albo klonem. Pożyjemy zobaczymy. DARK SIDE CLOUDS EVERTHING. :-)

Jaja sobie robiłem - zapomniałem dodać ':-)' !!!

Ten news wcale nie mówi, że Kanclerz i Sidious to ta sama osoba, jak narazie te dwie postacie gra jeden aktor-Ian McDarmid, tak samo jak to że Silas Carson, gra również dwie postacie w E1 i w E2. Było by to zbyt proste, a zapewniam, że jest zupełnie inaczej na 100%, sam się bardzo zdziwisz, kto jest kim tak naprawdę !!

Ciekawe,czy Sid i Mejsik już trenują?

To co ty Nemoidian, nie wiedziałeś, że Palpi i Sid to ta sama osoba?

Że Palapatine i Sidious to ta sama osoba to już po Mrocznym Widmie było wiadomo ;)

To Palpatine i Sidious to ta sama osoba???!!! O nie! Zdradziliście mi jeden z głównych wątków EIII i zepsuliście efekt zaskoczenia. Teraz nie mam po co iść do kina na film.

nie tylko on, ale również Frank Oz a raczej jego ruchy i głos, no i roboty (aktorzy) którzy ich grali także wystapiły w obu trylogiach

Ian McDarmid chyba będzie jedynym (poza robotami :D) aktorem który zagrał w obu trylogiach...
Głos to on ma, aż ciarki przechodzą :)

Sidious i Mace Windu ?!
Będą trenować pojedynek ?!
Smarzenie błyskawicami może ?!
To by pasowało, żęby ILM miał sporo czasu na dorobienie piorunujących efektów ;-)

hmmm ciekawe, może i jeden aktor, ale ...???

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.