Zemsta Sithów

Gdzie się podział Ahmed Best?

Powrót Jar Jara w Epizodzie III był zapowiadany od dawna. Ale jeśli się przypatrzeć wszelkim ogłoszeniom obsady, to wszędzie brakuje Ahmeda Besta. Czyżby tylko o nim zapomniano? A może zostanie jeszcze bardziej zminimalizowany w E3. O tym, ze Best ma pojawić się na planie E3 pisały serwisy filmowe (więcej>>>). W każdym razie Ahmed ma się wcielić w kilka różnych ról. A co z Jar Jarem? Wcześniej spekulowano też ważne fakty związane z jego rolą (więcej >>>), które jak zaręczają niektórzy pochodzą z wczesnej wersji scenariusza do E3. Teraz już wiadomo, że część tej roli dostanie się Chewbacce (więcej >>>). Pozostaje tylko pytanie, czy Chewie zastąpi Jar Jara, czy będą razem współpracować. Miejmy nadzieję, że wkrótce się dowiemy prawdy.Tagi: Ahmed Best (43)

Komentarze (25)

Nie, Jar-Jar zginie w E3.

Ja go zastrzelę...

Jar Jar sie musi pojawić i jego nieobecnosc W starej trylogii musi byc wytlumaczona. Niech Jar Jar zalozy rodzine i zyje dlugo i szczesliwie.

A co sądzicie o tym, że Jar Jar może być jedną z najważniejszych postaci w trylogii?? Przecież to on rozstrzygnął niejako spór w Senacie dotyczący Armii Republiki. Dzięki niemu armia powstała i stanie się (prawdopodobnie) przyczyną zguby Jedi. Mam nadzieję, że Lucas rozwiąże problem nieobecności Jar Jara w Starej Trylogii w logiczny sposób. Jar Jar jako bohater tragiczny... to mi się nawet podoba.

Ojoj... Wyroki się dziś posypią... Valorum zostaje skazany na 2 tyg. bez wódki. Jeżeli wytrzyma zostaje wypuszczony. DARTH VADER swego czesu udzielał się na Wiosce... Cóż za odmiana... Zostaje skazany na 10 lat robót z ograniczonym dostępem do alkoholu.:)

Ojoj... Wyroki się dziś posypią... Valorum zostaje skazany na 2 tyg. bez wódki. Jeżeli wytrzyma zostaje wypuszczony. DARTH VADER swego czesu udzielał się na Wiosce... Cóż za odmiana... Zostaje skazany na 10 lat robót z ograniczonym dostępem do alkoholu.

a m0ze Jar Jar tak r0zgniewa Chewieg0 ze ten g0 zabije ? T0 by t[umaczy[ d[aczeg0 nie ma jara jara w TRY0GII :)

Jakoś trudna do wyobrażenia wydaje mi się komplementarność postaci chewiego i Jar Jara. Jak w ogóle można zastąpić Jar Jara???? No jak??? W kazdym razie będzie ciekawie...

Ale wyjawiłeś przepuszczenie jakoby Wiecznie Żywy byłby martwy... Ale za okazaną skruchę Sąd Apelacyjny rozpatrzy ponownie twoją sprawę... A twoje "bardziej lubienie czułego" zostaje uznane za żart w złym guście :P

Wysoki Sądzie Gungan, Centralny Komitecie Partii Bimbrowników i ty Thengelu, czy ja powiedzialem, ze nie lubie Jar-Jara ?? :D
Prosze o ułagodzenie kary :)

Wreszcie wypieprzył tego niedoroba!

Wstrzymywałem się od komentarzy ale skoro król skomentował...
OGŁOSZENIE
Darth Fizyk zostaje skazany na 20 lat robót.


A co do tej informacji jest ona rozpowrzechniana przez imperialistów którzy za cel postawili sobie zniszczenie narodu gungańskiego.. Ale nie poddawajcie się!

A może wogóle się nie spotkają?
A jeśli chodzi o lubienie, to bardziej lubie Chewiego niż Jar-Jara :D

ja tam jar-jara polubiłam .ciekawe jakby wygladała relacje miedzy chewie a jar-jar ,hehe =pewnie podobnie jak u C-3PO a R2D2 -->jeden gada non stop ,a drugi bipbip [w tym wypadku ryk] :P

przepisuje tego newsa na Wioske

Ja tez chce Jar-Jar'a

ja tam wole Chewie'go :D Bedzie przynajmniej jakiś pomost miedzy EIII a EIV :)

No ja nie wiem czy sceny jar Jara powinienby grać Chewie ;-) A tak w ogóle to ja też go lubię i chcialbym, zeby się pojawił.

Strider mi chodziło, że wyciąć to znaczy wyciąć w niektórych scenach, że tylko kilka scen będziemy widzieli z jego udziałem.

Andaral nieeee!

No nie, a ja nawet polubiłem tego gościa, ja chcę Jar Jara !! Na serio !!

Nie wyciac tylko "uszczuplić" jego role :D

Łeee.Chcą wyciąć Jar Jara. Ciekawe jak Jackson na to zareaguje.

Jara Jara sie Lucas nie pozbedzie :D Ale dobrze by było gdyby większość jego scen przeja Chewie :D

Możę Jar-Jar wystąpi tylko w kostnicy.....

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.