Zemsta Sithów

Senatorowie cd...

StarWars.Com

Wczoraj na planie trwały prace nad kostiumem krolewskiej przywódczyni, w którą wcieli się Rebecca Jackson Mendoza (spoiler nowa królowa Naboo(koniec spoilera)). Jej suknia jest projektu Iana McCaiga, weterana prequeli. Ma być purpurowa z charakterystycznymi rękawami, które będą odkrywały w pewien sposób ramiona królowej. Łatwiej narysować niż wyciąć, skarży się Nicole Young z Departamentu Kostiumów.
W między czasie znów trwały zdjęcia w gabinecie Palpatine’a, gdzie odbywają się spotkania na których omawia się kluczowe sprawy dla galaktyki. Powróci wielu starych znajomych, znajomych także wielu nowych senatorów. Wśród nowych odtwórców są Kee Chan i Warren Owens, którzy właśnie wcielają się senatorów. Pojawia się też Senator z Naboi – w którą ponownie wcieli się Natalie Portman. Nad wszystkim czuwa też Rob Coleman, który będzie musiał stworzyć nieobecnego senatora za pomocą grafiki komputerowej. Senator ten jednak ma stać w tle i nic nie mówić.
Ale nie będzie on jedynym milczącym senatorem. Na razie bezimienny senator z Mon Calamari, także będzie stał gdzieś z tyłu. W jego rolę wcieli się Paul Davies, którego przygotowywała miedzy innymi Rebecca Hunt, nadzorująca stwory.
Wróci także Rena Owen – i tak jak wspomniałem wcześniej, to że nie podano przy niej, iż wróci jako Taun We, może być znaczące. No i faktycznie, Rena zagra panią senator u Palpatine. Na razie nie wiadomo, czy będzie ona człowiekiem, czy raczej jakimś humanoidem.
Powróci też senator Ask Aak, czyli Gran, który w AOTC proponował użyć armii klonów, czemu sprzeciwiał się Bail Organa. Tym razem zagra go statysta – Paul Spence, który przyznał się, że marzył by zagrać szturmowca. W Klonach użyto specjalnej maski, by imitować ruchy warg senatora, tym razem maska będzie zwykła gumowa, a Ask Aak nie ma ani jednej linii tekstu do powiedzenia.Tagi: Hyperspace (147) plan (92) Rena Owen (14)

Komentarze (7)

Jest McCaig chyba że już jest zmienione.

A widziałeś lordzie filmik Matrix XP - (www.matrixxp.com) tam też mają problemy z systemem. ;-)

Neimoidian - sorry to było pisane w Wordzie XP - sam zmienił :( racja... bo tłukłem się wcześniej z idiotą, by zostawił Naboo zamiast Naboi ... ehh.

Nieśmiało zauważę, że między spoilerami ukryte jest, że to królowa, a zaraz potem pojawia się ten sam spoiler normalnym tekstem... :-)

Ian McCaig, a nie Kain!

ja chce SZURMOWCÓW !!! nie klonów :)

Ask Aak idzie w odstawke :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.