Zemsta Sithów

Co tam na niebieskim planie

StarWars.Com

W poniedziałek ponownie użyto sceny, której używano w piątek, ale tym razem nie była już tak skąpa w niebieski ekran. Użycie miniatur oraz technologii cyfrowej zmniejsza koszty budowy lokacji. Na jednym planie można kręcić więcej niż jedną scenę i to w bardzo szybkim czasie. Np. wczoraj używana dekoracja, zostanie wykorzystana jeszcze w jednej mniejszej lokacji przejściowej.

Błękit jest wszędzie, i na podłodze, i na ścianach i na zasłonach. Jeszcze niedawno, całość tego miejsca była wypełniona na zielono, ale wtedy kręcono tu Matrixa.

16 dnia zdjęć rozpoczęto zdjęcia przy rampie wejściowej statku. To wielki dzień dla Dona Biesa, Nadzorcy Pionu Droidów. Zarówno C-3PO jak i R2-D2 pojawiają się w tej scenie. Temu drugiemu trochę przeszkadza grawitacja i zjeżdża po rampie. Ale nie droidy są najważniejsze w tej scenie, lecz Natalie Portman, Ewan McGregor oraz Jimmy Smits. spoiler Padme i Obi-wan podążają za C-3PO a Bail Organa spotyka ich w bazie (koniec spoilera). Kto wie, ale chyba R2 będzie tutaj cyfrowy.

Po lunchu całość zamieniono już na lobby. Cała scena będzie przypominać wejście Mace'a do Senatu w AOTC, które w praktyce zostało zrobione w całości komputerowo

Pod koniec dnia ekipa przenosi się na inny plan, tym razem to platforma lądownicza na Coruscant. R2 znów ma być cyfrowy. Na aktorów nastawione są aż trzy maszyny generujące wiatr.Tagi: Ewan McGregor (426) Jimmy Smits (64) Natalie Portman (370) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (5)

no niestety.... widac uzycie niebieskich teł... W AOTC scena na platformi lądowniczej gdzie Mace żegna Obiego (scena jest wsrod wycietych scen na DVD) to porazka. WIDAC tak chamsko ten bluebox, ze az strach. Jackson we "Władcy" uzywal blescreenu wtedy kiedy MUSIAŁ..... i bez watpienie wizualnie LOTR prezentuje sie lepiej.

Ale na szczęście w mniejszosci

Znaczy oczywiście cyfrowy był w niektórych scenach.

Cyfrowy R2 był już w EII, a co do niego samego, to nawet Lucas przyznał, że nie chce się pozbyć Bakera ze środka - przynajmniej w ważnych scenach 'dialogowych'.

Qrde najpierw komputery zabrały nam Yode a teraz R2 ???

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.