Różne

Nie bawcie się w Gwiezdne Wojny

Web Express

Rodzice nastolatka z Kanady, którego prywatny film wideo obiegł świat dzięki sieci Kazaa, domagają się 160 tysięcy dolarów odszkodowania. Głośna w Internecie i w mediach sprawa dotyczy Ghyslaina Razy - chłopca, którego koledzy umieścili w Sieci ośmieszający go plik wideo.

Na filmie tęgi nastolatek z zapałem walczy z niewidocznym przeciwnikiem wydając ekspresyjne piski. Obraz wzbudził wśród internatów burzliwe i sprzeczne reakcje: od mocno ironicznych komentarzy po współczucie. Według rodziców chłopca, Ghyslain został wręcz naznaczony przez to doświadczenie; musiał zmienić szkołę i znalazł się pod stałą opieką psychiatry, co nie uchroniło go przed nieustannymi szyderstwami, z jakimi się spotyka.

Dlatego też państwo Raza wnieśli pozew przeciwko rodzinom autorów tego niewczesnego żartu. Tymczasem Internauci zdążyli już między innymi spontanicznie zebrać 4 300 dolarów, żeby kupić pechowemu nastolatkowi Poda, a także zgromadzili ponad 16 tysięcy podpisów pod petycją, domagającą się udziału Ghyslaina w następnej części "Gwiezdnych Wojen".Tagi: Plotki (1079)

Komentarze (9)

Co za gość?!?!?

Morał z komentarzy taki że polacy są bardziej tolerancyjni niż amerykanie

Niech moc będzie z wami

Głupota - jak się nas wszystkich filmuje w momentach, w ktorych sądzimy, że nikt nas nie filmuje, to zawsze jest kupa śmiechu, a 'normalny' fan SW ma prawo do pomachania sobie kijkiem (ekhem) wydając przy tym 'wizzy' i inne dźwięki.

od machania nic się nikomu nigdy nie stało! A takie jaja to tylko w Stanach są możliwe:)

Sam tez czasami szczotką macham :D Ale zeby mnie to w kompleksy wprawialo?

powaliło ich ??? przeciez to normalny FAN SW !!!
ja tam wymachuje kijem od bambusa czy miotły 20 razy dziennie :)

ale by jaja były jakby mnie z kumplami sfilmowali w czwartej klasie jak się w pięciu kijami...tfu, mieczami nawalali, Lucas by splajtował

Widziałem ten filmik i nie widzę w nim niczego śmiesznego. Przecież to jest najczystszej wody filmik fanowski. I to calkiem niezły. Ludzie, którzy się z czegoś takiego śmieją po prostu zazdroszczą tego, że ktoś ma pasję, której nie rozumieją.

Co ma piernik do wiatraka?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.