TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Wczoraj był Senat

2003-07-30 19:31:00 StarWars.Com

Nastał czas na sceny w Senacie. Co prawda 2048 podów (lub jak podają inne źródł 1024, ale John Knoll miał się zająć tą sprawą) senackich zostanie zrekonstruowanych w postprodukcji (znaczy na komputerach), ale to tylko szczegół. Ważne, że na planie jest chociaż pojedyńcza platforma oraz podium Kanclerza. W obu przypadkach są to rzeczy z AOTC, a nie TPM. I choć dzielą ze sobą jedną scenę nie pojawią się jednocześnie w kamerze. Rotunda Senatu jest zbyt duża, by na takim planie móc zachować odpowiednie proporcje. Dlatego platforma nie będzie w jednym ujęciu z podium kanclerza.

W platformie siedzi delegacja Naboo, senator Amidala, ale miejsce obok niej jest wolne, czekające na jakiegoś gościa. A z tyłu siedzi kapitan Typho, dworka (w tej roli Kristy Wright) oraz Ahmed Best w roli Jar Jara.

Binks wygląda nawet dostojniej niż w AOTC. A to zasługa nowego kostiumu. Jest on dopracowany na tyle, że ILMowi pozostanie jedynie zastąpić głowę Ahmeda, głową Jar Jara. A czemu nie zrobiono tego w TPM i AOTC? Bo tam Jar Jar był mniej zakryty strojem (zwłaszcza w TPM). Trzeba było pokazać więcej jego anatomii, a nie kolesia w gumowym stroju.

Ciekawą rolę miał też Duncan Young. Poza udawaniem głosu jakiegoś senatora, wczoraj wraz z trenerem dialogów – Chrisem Neilem robili za tłum. Czyli wszystkie reakcje senatorów w tle.

To był ostatni dzień Ahmeda na planie. Ahmed miał spędzić w Sydney tylko 16 dni, więc dużo Jar Jara nie zobaczymy.

Po południu kręcono sceny w senacie, ale bardziej pod kątem Kanclerza Palpatine’a i jego doradców (Mas Ameddy i Sly Moore).
TAGI: plan (92) Relacja (276)

KOMENTARZE (2)

  • Neimoidian2003-07-31 11:37:44

    Okaże sie, że od początku Jar Jar miał służyć przejęciu władzy przez Palpatinea. Widać to już w TPM - najpierw próbuje powstrzymać Jinna, który śpieszy na pomoc królowej. Później spowalnia podróż Jedi (ciągnie ich do Otoh Gunga, podaczas rejsu cały czas każe zawracać), jeszcze później cały czas próbuje uchylic się od walki na Naboo a trafia w roboty wyłącznie przypadkiem. No i chce od razu się poddać, jak ich złapali. W AotC oczywiście przekonuje Senat do 'specjalnych uprawnień'. Ciekawe co zrobi teraz?

  • Anor2003-07-31 08:27:23

    Jar Jar bardziej zakryty! A nie mówiłem, że to on będzie Imeratorem!:):):)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..