Zemsta Sithów

Kolejny tytuł

TFN

Pojawił się kolejny tytuł Epizodu III, tym razem jakoby pochodził bezpośrednio z preprodukcji w ILMie. Ma się nazywać „Narodziny Imperium” (Birth of an Empire). W sumie bardzo podobny do „Powstania Imperium” (Rise of the Empire). Zatem dochodzi tu do pewnej zmiany z tytułu, który zbytnio przypomina Terminatora 3: Bunt Maszyn (Rise of the Machines). Jedna z przyczyn zmiany tytułu Epizodu VI z „Zemsty Jedi” na „Powrót Jedi”, był film „Star Trek II: Zemsta Khana” – choć i ten tytuł zmieniono przed premierą na „Star Trek II: Gniew Khana”. Czyżby historia się powtarzała, a może to tylko kolejne czcze spekulacje.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (890) Industrial Light & Magic (251) Star Trek (102) Terminator (36)

Komentarze (10)

Tytul na pewno bedzie miec cztery wyrazy i prawdopodobnie bedzie podobny do Return of the Jedi w brzmieniu. Rise of the Empire albo Fall ot the Jedi, ze wskazaniem na to drugie.

Mi sie nie podoba ani rise... ani tym bardziej birth...
Fal of the Jedi moglby byc, chociaz na razie najbardziej podobola mi nsie Jedi's destiny (chociaz i tak mozna by pomyslec nad czyms lepszym)

Kto ich tam wie, co oni wymyślą. Z resztą "Birth..." jest znacznie mniej kontrowersyjne od "Attack...", więc pół biedy - zostanie szybko zaakceptowane, nawet pomijając drobne widzimisię różnych osób.

A nie może być coś w stylu "The final revenge of Jar Jar" czy "Anakin vs Obi-Wan"? ;-)

A ja bym poszedł w ogóle innym kierunku. Zrezygnowałbym z Imperium w tytule. Może "Fall of the Jedi" to akurat super wpasowałoby się do ROTJ. Mogłoby nawet być Return of the Sith!

A mi bardzo pasuje "Birth of an Empire" lepszy nawet od "Rise of The Empire". Nawet nie chce myśleć jakby polski wydawca przetłumaczył ten tytutuł z "Rise"... ehhh, jak Terminator 3 będzie OK to może im to jeszcze wybacze, ze tak zchrzanili tytuł...

Z roboczym tytulem niech robią, co chą, byleby Koncowy byl normalny :D

Birth nie pasuje mi kompletnie niech zostaną przy Rise :)

Mad na ten temat jest kilka różnych teorii. Jedną podałem w newsie, jedną podałes Ty. Jeszcze jest teoria, zwiazana z pirackimi koszulkami itp. w rezultacie kolesie potracili kase.

Z tą "Zemstą Jedi" chodziło chyba raczej o fakt, że zemsta nie bardzo pasowała do obrazu szlachetnych Rycerzy...

Z tego co pamietam "Rise of the Empire" pojawia sie w grze KOTOR, a moze to nowy tytul utworu ??!! :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.