TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

E! Online o Clone Wars

2003-08-04 20:47:00 E! Online

Na stronie magazynu E! Online znalazł się artykuł o serialu Clone Wars. A przeczytać tam można między innymi:
Serial Clone Wars będzie ukazywał epickie walki, o których w Gwiezdnych Wojnach mówiło się wiele, ale jako takich nie było w samych filmach. Mają się one pojawić jesienią w sieci Cartoon Network.
Pierwszy odcinek z serii trafił już do Cartoon Network, a Ci pokazali go krytykom (więcej >>>). Każdy z odcinków będzie miał dwie do trzech minut i opowiadał historie Anakina, Obi-wana i ich sojuszników w walce z Separatystami. Wszystkie odcinki razem będą opowiadać jedną spójną historię, zawierającą też w sobie opowieści mniej znaczących bohaterów.

„Świetnie wygląda i będzie w nim dużo akcji” – zapewnia rzeczniczka Cartoona Laurie Goldberg.

Tartakovsky, twórca serii, podobnie jak George Lucas jest zainspirowany twórczością Akiro Kurosawy, twierdzi, że serial będzie zrobiony na bardzo wysokim poziomie. Wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczególe, zapewnia podkreślając swój wielki respekt dla Gwiezdnej Sagi.

Serial powinien zadebiutować 9 listopada, a każdy odcinek będzie pojawiać się w regularnych odstępach czasowych. Prawdopodobnie zacznie się o godzinie 20:00 i zakończy o 20:03, potem będzie powtarzany albo o 22:00 albo po północy. Na razie jeszcze nie wiadomo, ale jak zapewnia pani rzecznik, będą to regularne odstępy czasowe, tak by każdy wiedział o której będą wyświetlać kolejny odcinek. To doskonała metoda by zobaczyć jak ludzie zareagują, dodaje pani Goldberg. Na razie jednak trzeba dograć jeszcze pewne szczegóły, jak pokazać całość. W końcu 10 pierwszych odcinków pojawi się jesienią, a dziesięć kolejnych na wiosnę.

Cartoon Network także próbuje dogadać się z Lucasfilm w kwestii rozszerzenia obecnego partnerstwa i stworzenia kolejnej, tym razem już nie krótkiej, ale pełnej serii animowanej. W latach 80. powstały dwie takie serie – Droids i Ewoks (ale bez udziału Cartoon Network).

Clone Wars jest trochę porównywane z Animatrixem, ale w przeciwieństwie do tego drugiego, niekoniecznie będzie wprowadzać wątki ważne w Epizodzie III. Chyba warto tu zwrócić uwagę na słowo niekoniecznie, gdyż wcześniej w ogóle nie było o tym mowy. Serial będzie ukazywał sam środek Wojen Klonów, zapoczątkowanych w Ataku Klonów i zakończonych w Epizodzie III.
TAGI: Cartoon Network (166) Clone Wars (237) Genndy Tartakovsky (57)

KOMENTARZE (5)

 • mistrz stachu2005-10-14 17:44:17

  niezłe filmiki podobają mi się

 • Anor2003-08-05 08:28:22

  Jestem pełen obaw:P

 • Kisiel2003-08-04 22:54:06

  Jestem ciekaw czy da się jakoś przez zatelite złapać sygnał Amerykańskiego Cartoona, wtedy można byłoby odrazu przeżucić na kompiutera przez tuner...

 • DARTH VADER2003-08-04 21:18:59

  ja chce amerykańskie CW !!!!!!

 • Neimoidian2003-08-04 20:52:00

  Trzeba nie mrugać bo można wiele w akcji stracić przy tym tempie. :-|

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..