Wojny Klonów

E! Online o Clone Wars

E! Online

Na stronie magazynu E! Online znalazł się artykuł o serialu Clone Wars. A przeczytać tam można między innymi:
Serial Clone Wars będzie ukazywał epickie walki, o których w Gwiezdnych Wojnach mówiło się wiele, ale jako takich nie było w samych filmach. Mają się one pojawić jesienią w sieci Cartoon Network.
Pierwszy odcinek z serii trafił już do Cartoon Network, a Ci pokazali go krytykom (więcej >>>). Każdy z odcinków będzie miał dwie do trzech minut i opowiadał historie Anakina, Obi-wana i ich sojuszników w walce z Separatystami. Wszystkie odcinki razem będą opowiadać jedną spójną historię, zawierającą też w sobie opowieści mniej znaczących bohaterów.

„Świetnie wygląda i będzie w nim dużo akcji” – zapewnia rzeczniczka Cartoona Laurie Goldberg.

Tartakovsky, twórca serii, podobnie jak George Lucas jest zainspirowany twórczością Akiro Kurosawy, twierdzi, że serial będzie zrobiony na bardzo wysokim poziomie. Wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczególe, zapewnia podkreślając swój wielki respekt dla Gwiezdnej Sagi.

Serial powinien zadebiutować 9 listopada, a każdy odcinek będzie pojawiać się w regularnych odstępach czasowych. Prawdopodobnie zacznie się o godzinie 20:00 i zakończy o 20:03, potem będzie powtarzany albo o 22:00 albo po północy. Na razie jeszcze nie wiadomo, ale jak zapewnia pani rzecznik, będą to regularne odstępy czasowe, tak by każdy wiedział o której będą wyświetlać kolejny odcinek. To doskonała metoda by zobaczyć jak ludzie zareagują, dodaje pani Goldberg. Na razie jednak trzeba dograć jeszcze pewne szczegóły, jak pokazać całość. W końcu 10 pierwszych odcinków pojawi się jesienią, a dziesięć kolejnych na wiosnę.

Cartoon Network także próbuje dogadać się z Lucasfilm w kwestii rozszerzenia obecnego partnerstwa i stworzenia kolejnej, tym razem już nie krótkiej, ale pełnej serii animowanej. W latach 80. powstały dwie takie serie – Droids i Ewoks (ale bez udziału Cartoon Network).

Clone Wars jest trochę porównywane z Animatrixem, ale w przeciwieństwie do tego drugiego, niekoniecznie będzie wprowadzać wątki ważne w Epizodzie III. Chyba warto tu zwrócić uwagę na słowo niekoniecznie, gdyż wcześniej w ogóle nie było o tym mowy. Serial będzie ukazywał sam środek Wojen Klonów, zapoczątkowanych w Ataku Klonów i zakończonych w Epizodzie III.Tagi: Cartoon Network (166) Clone Wars (228) Genndy Tartakovsky (52)

Komentarze (5)

niezłe filmiki podobają mi się

Jestem pełen obaw:P

Jestem ciekaw czy da się jakoś przez zatelite złapać sygnał Amerykańskiego Cartoona, wtedy można byłoby odrazu przeżucić na kompiutera przez tuner...

ja chce amerykańskie CW !!!!!!

Trzeba nie mrugać bo można wiele w akcji stracić przy tym tempie. :-|

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.