TWÓJ KOKPIT
0

Zemsta Sithów

Statek federacji cd...

2003-08-05 20:30:00 StarWars.Com

Jak można się dowiedzieć z najnowszego odcinka dziennika z planu, wczoraj cały dzień trwały zdjęcia na wspomnianym wcześniej mostku statku flagowego Federacji Handlowej. Wszystkie inne większe plany, na których dotychczas kręcono zdjęcia zostały zdemontowane. Natomiast te na których będą kręcone powoli zaczynają wyglądać tak jak powinny.

Wygląda na to, że ostatnio wszyscy są zajęci czymś zupełnie innym. A mianowicie przygotowaniem do prawdziwych pieniędzy zarabianych na Epizodzie III – produkcji zabawek. Obecnie zaczęto spekulować, co i kiedy się pojawi. Dodajmy tylko, że głównym producentem zabawek jest firma Hasbro. Firma Hasbro w praktyce zarządza inną firmą – Wizards of the Coast – producentowi RPGów i karcianek, a kto wie, czy w przyszłości także nie będzie ona wydawać książek w USA. Dodajmy jeszcze jedną informacje, że spore udziały w firmie Hasbro ma George Lucas. W tym momencie trudno uwierzyć, że takie rozważania na temat potencjalnych figurek to tylko czcze spekulacje i pobożne życzenia ludzi z planu. Wśród wspomnianych figurek mają się znaleźć te przedstawiające speeder Baila Organy czy kosmitę granego przez Bruce’a Spence’a.
TAGI: Bruce Spence (31) Hasbro (610) Hyperspace (147) plan (92) Relacja (276) Wizards of the Coast (173)

KOMENTARZE (2)

  • Luke Darklighter2003-08-05 23:40:30

    Nie bardzo rozumiem po co demontowali wszystkie poprzednie plany, skoro ten statek juz jest gotowy i nie potrzebuja wcale wiecej miejsca czy cos w tym stylu....

  • Neimoidian2003-08-05 20:56:07

    Niech wydadzą szmacianki podobne do Lucasa, w które wszyscy antykonsumpcyjnoamerykańscy i antyprequelowi fani mogą wbijać szpilki. Szłyby jak ciepłe bułeczki i przerosły wpływy EIII.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..