Gry komputerowe

Jedi Academy w CD-Action

Tematem wrześniowego numeru magazynu CD-Action jest Jedi Academy. W numerze znajdziecie pięciostronicowy artykuł z zapowiedzią gry i screeny, patrzcie też na okładkę czasopisma. Wrześniowe CD-Action napakowane jest dobrami. Znajdziecie tam pełne wersje gier Shadow Man i Soldier of Fortune, a także książeczkę napakowaną kodami, tipsami i solucjami, również do gier SW. Cena - 18,50PLN.Tagi: Jedi Knight III: Jedi Academy (43) Prasa (181)

Komentarze (19)

Ja mam ten numer .o JA jest 5 stron i mnóstwo zdjęć oraz historia serii więc kupujcie i niech moc będzie z wami.

Ale to jest Jedi Academy a nie Jedi Outcast. W JA może byc inaczej.

Vader ma racje jesli chodzi o style. MikevonSith. Nie wiem co Ci sie pomieszalo z tymi stylami...

Wielkie dzięki ci o Mroczny Panie że wreszcie kolejna mądra osoba przemówiła na ten temat.
I wie jakie są style walki w jk2 ( nareszcie ). Wspaniale Gith za zauważenie że dobrze mówię !!! Niech Moc Będzie z Tobą !!!

Lord Vader dobrze prawi...

Slaby+Szybki - Niebieski
Sredni+Sredni - Zolty
Mocny+Wolny - Czerwony

Ka CDA kupuj co miesiec a że walasnie wrocilem z wakacji to jutro do sklepu naginam :D

Zakupiłem owe pismo jak co miesiąc. Teraz czekam na Śgk i Playa

to już bym powiedział raczej, że to Vader uzywał tego moda, bo natualnie mówimy o samej "czystej" grze bez zadnych modów.

moze w CDA uzywali Jedi plus moda

no i dobrze twierdzą, bo własnie żółty zadaje najmniej obrażeń i jest najszybszy :) Kazdy Ci to powie. :)

No raczej nie oni twierdzą że Żółty styl jest szybki ale słabe obrażenia a to jest nie prawda i śmiem się buntować bo Żółty styl jest stylem średnim i dokładnie jest to połączenie czerwonego i niebieskiego. A CDA twierdzi inaczej więc tu jest coś nie tak. Masz słuszną racje że są 3 style ja dobrze o tym wiem bo gram w jk2 często. A w poprzedniej wypowiedzi powiedziałem jak naprawdę style walki czerwony, żółty, niebieski są przedstawione walce więc nie będę jeszcze raz tego pisał ( 5 komentarzy niżej ) !!!

wiesz Vader, ale o jakim Ty błedzie mówisz? Przciez w JKII były własnie 3 style i wszystko się zgadza z tym co napisali.

SGK... podobno padlo wczoraj ;o)

A ja poczekam na nastepny SGK :P. Mam nadzieje, ze wyjdzie do konca pazdziernika :/.

Ok. ja też kupuję CDA ( przeważnie ) ale nie podoba mi się to że czasopismo które jest uważane za jedno z najlepszych w swoim dziale popełnia tak głupi błąd a zwłaszcza w jednej z najbardziej popularnej gier z serii Star Wars a na dodatek w jk2 gra tyle ludzi to karygodne !!!

a ja i tak kupie, bo zawsze kupuje ;o)

Dokładnie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią no może dali parę nowych wiadomości ale większość co tam jest napisane to już dawno wiedziałem i nawet było to napisane na stronie Bastionu !!! A po zatem w txt CD Action znalazłem Błąd i teraz mam pytanie czy oni grali w jk2 w ogóle czy nie ??? A oto cytat tego błędu "Dwa ostatnie stanowić będą zupełnie odrębne style walki. W ten prosty sposób ich liczba z dotychczasowych trzech ( i tu ten oto błąd jest ) szybkiego lecz słabego ( żółtego ), mocnego, lecz powolnego ( czerwonego ) i równoważącego dwa poprzednie ( niebieski )..." I czy jeśli ktoś grał w ogóle jk2 to powinien wiedzieć że tak nie jest a zwłaszcza ludzie którzy prowadzą najlepsze pismo w Polsce o grach na kompa ludzie jak coś się opisuje to sprawdzicie a nie piszecie głupoty !!! A tak naprawdę to jest tak jeśli ktoś jeszcze nie wie (czerwony) to uderzenia mocne opanowane lecz powolne, (żółty) to połączenie stylu czerwonego i niebieskiego i tu są ciosy dość szybkie ale i mocne, (niebieski) duża szybkość zadawania ciosów ale bardzo słabe.

Dzisiaj przeczytalem caly artykul (na poczekaniu w supemarkecie) i jesli sledzic wszystkie zapowiedzi o Jedi Academy to nie ma w tym artykule nic szczegolnego. Ot, po prostu wszystkie zapowiedzi zebrane w jednym artykule.

Mogę napisać tylko jedną rzecz NAPEWNO kupia ta gazeta.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.