Świat Filmu

Terminator 3 w kinach

Wczoraj na nasze ekrany wszedł Terminator 3: Bunt maszyn - kolejny sequel w Hollywood. To co najlepsze w filmie to poza Claire Danes, na pewno efekty specjalne, które stworzyli najlepsi z najlepszych, czyli ILM. Na dodatek jednym z głównych koordynatorów tych efektów jest Pablo Helman, który był jednym z 4 głównych koordynatorów podczas prac nad Atakiem Klonów, a także Mrocznym Widmem. Do dyskusji na temat Terminatora 3 zapraszam na Forum.Tagi: Pablo Helman (23) Terminator (36)

Komentarze (9)

Ja też dziś ide, ale jestem przygotowany na totalną chałę!!!

FILM JEST EXTRA !!!!!

połączenie super motywów z 1 i 2 !!!!!!!!!

T3 stawiam prawie na rowni z T2, ale zabrakło mi...
no pojdziecie do kina to sami zobaczycie :) powiem tylko tyle ze to czego mi brakowało znalazłem na NAPISACH KONCOWYCH :)

Film widziałem, efekty po prostu rewelacyjne. Napiszę bez spojlerowania tylko tyle, że T3 naładowany jest olbrzymią dawką autoironicznego humoru oraz jest składanką "The Best Of..." z poprzednich dwóch filmów. Dobrze się bawiłem, chociaż rozczarowałem się ciut dwoma drobiazgami... ale warto.

A ja czekam na poniedziałek (lub wtorek) bo do kina chcę iść, ale nie przepłacać. To nie Sw, żeby iść jak najszybciej płaqcąć 15-17zł. Jutro sobie pójdę za 12. I wtedy coś napisze o samym filmie.

Do Cety:
i w sumie na tym zarobisz.

Przemas: jest NIESTETY dokladnie tak jak mowisz :( malo ludzi docenia ILM bo juz sie im znudzil, jako ze jest najlepszy i robi najbardziej realistyczne efekty..

powiem tak -dla mnie szkoda kasy na kino ,ale chetnie kiedys w domu zobacze ;)

soja opinie na temat tego filmu wyrazilem, jest na forum.

Efekty bardzo realistyczne dlatego tak mało ludzi je docenia.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.