Komiksy

Komiksy Dark Horse

StarWars.com


STAR WARS: EMPIRE #15

Autorzy: Paul Alden i Raul Trevino
Okładka: Francisco Ruiz Velasco
Data wydania: Początek listopada

Po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci Darth Vader zostaje zmuszony lądować swoim Tie Advance na pewnej planecie. Jest ona pełna dzikich stworów, które atakują mrocznego Lorda Sith. Rozgniewany Vader zabija je wszystkie, pokazując swą prawdziwą MOC.STAR WARS: INFINITIES—RETURN OF THE JEDI #1 (of 4)

Autorzy: Adam Gallardo, Ryan Benjamin i Saleem Crawford
Okładka: Rodolfo Migliari
Data wydania: 12 listopada
Cena: 2.99$ czyli ok. 12 zł

Co by się stało gdyby ktoś trochę zmienił wątek w fabule filmu ? W tej wersji Powrotu Jedi, mały wypadek odsuwa C-3PO od roli tłumacza Jabby w negocjacjach z Leia (w przebraniu Boushha) za jej więźnia Chewbacce. Jedno nieporozumienie prowadzi do następnego. W jednej chwili wybuchają detonatory i wszyscy strzelają. Po tym zamieszaniu Boba Fett przejmuje zamrożonego Hana, Leia dowodzi barką Jabby (khetenna), a Luke spóźni się na ważne spotkanie na Dagobah. Ujrzyjcie Powrót Jedi w zupełnie innym świetle. Cała fabuła jest zupełnie inna.STAR WARS: REPUBLIC #60

Autorzy: Haden Blackman i Brian Ching
Okładka: Brian Ching
Data wydania: 19 listopada
Cena: 2.99$ czyli ok. 12 zł

Obi-Wan Kenobi żyje, ale byćmoże nie na długo. On i jego oddział Alpha (żołnierzy ARC) są uwięzieni w zamku Asajj Ventress. Nikt nie wie jak siły Republiki na planecie Jabiim posuwają się na przód oraz czy Anakin nadal żyje. Jedyna szansa na wolność leży w generale Kenobim. Obi-Wan będzie musiał użyć wszystkich sztuczek Jedi poznanych do tej pory oraz zmierzyć się z Assaj Ventress by uwolnić siebie i swoich żołnierzy.Tagi: Dark Horse Comics (790) Empire (133) Haden Blackman (76) Infinities (20) Republic (189)

Komentarze (1)

Czy ktos wie kiedy Amber wznowi wydawanie komiksow???

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.