Zemsta Sithów

Pólmetek

Interia

Interia donosi:

George Lucas i ekipa realizująca trzecią część sagi "Gwiezdne wojny" nakręcili już połowę zasadniczego materiału zdjęciowego. Część aktorów zakończyła tegoroczną pracę, wielu innych pożegna się na jakiś czas z planem "Epizodu III" w najbliższych dniach. "Dokrętki" będą realizowane w przyszłym roku, więc wiadomo, że niektórzy wykonawcy zostaną ponownie zaproszeni do realizacji.
Wiadomość o osiągnięciu półmetka okresu zdjęciowego zamieściła oficjalna strona internetowa "Gwiezdnych wojen".

Wśród aktorów, którzy opuścili już Sydney, znalazł się Samuel L. Jackson ("Sekcja 8."), czyli filmowy Jedi Mace Windu. Pracę zakończył także Ahmed Best, który pracował przy tworzeniu postaci Jar Jar Binksa.

Również Jimmy Smits ("Próba sił"), czyli senator Bail Organa, i Christopher Lee ("Władca Pierścieni: Dwie Wieże"), grający hrabiego Dooku, mogą się już udać do pracy nad innymi projektami.

To samo dotyczy także innych aktorów wcielających się w członków galaktycznego parlamentu - Sydney opuścili Kee Chan, Rena Owen, Genevieve O'Reilly, Christopher Kirby i Warren Owens.

Peter Mayhew, czyli odtwórca roli Wookiego Chewbacci w oryginalnej trylogii, przeszedł natomiast próby kostiumowe. Zdjęcia z jego udziałem powstaną w 2004 roku.

W bieżącym tygodniu swój udział w "Epizodzie III" zakończą Natalie Portman, czyli księżniczka Padmé Amidala, Anthony Daniels (robot C-3PO) oraz Jay Laga'aia, wcielający się w postać kapitana Typho.

"Epizod III" trafi do kin latem 2005 roku.Tagi: Anthony Daniels (197) Genevieve O'Reilly (28) Jay Laga'aia (10) Jimmy Smits (61) Natalie Portman (368) Peter Mayhew (103) plan (92) Rena Owen (14) Samuel L. Jackson (284)

Komentarze (3)

To oni zamierzają wklejać Chewiego komputerowo do różnych scen? No bo w końcu, jesli ma wziąźć udział dopiero w 2004...

I powoli poasiadanie Hyperspace przestaje miec sens:(

Wychodzi na to ze część spekulacji co do postaci z klasycznej trylogii można porzucić - aktora od Chewiego i C3PO nie trzymają tam chyba dlatego, że grają kogoś innego ?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.