TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

O Clone Wars w Herald

2003-08-11 18:25:00 JediNet

Genndy Tartakovky, twórca „Atomówek”, „Samuraja Jacka” czy „Laboratorium Dextera”, a także zbliżającego się wielkimi krokami Clone Wars, w wywiadzie udzielonym Heraldowi podał dwa interesujące szczegóły.

Pierwszy to taki, że główną treścią serialu będzie bitwa na Muunilist, a także innych planetach. Po jednej stronie będą dowodzić Obi-wan Kenobi, Anakin Skywalker, Mace Windu oraz Kit Fisto, a po drugiej Asajj Ventress oraz Durge.

Druga sprawa to zawartość Clone Wars. A mianowicie, Tartakovky stwierdził, że na 60 minut (sumarycznie) serialu, aż 50 będą to bitwy. Zapowiada się gorąco.
TAGI: Clone Wars (237) Genndy Tartakovsky (57)

KOMENTARZE (3)

  • Neimoidian2003-08-12 12:40:57

    Grafa zależy od uznania. Tu mamy uproszczona wersję bohaterów (w sam raz na kreskowkę), ale czy znacznie gorszą od szczegółowej, ale mi średnio odpowiadającej tej co jesn na Oficjalnej w ramkach w lewym górnym rogu. Ja nie lubię animacji w 'bajkach' amerykańskich, przynajmniej większości. Owszem jest kilka wyjątków (wspominany przez Irka Jonny Quest -ale tylko w jednaj serii, bo zarówno stare Questy, jak i te nowsze miały brzydką grafę). Zresztą wydaje mi się, że umowność kreski Gendyego bardziej pasuje do tak krótkich filmików jakimi będą WK niż zbyt realistyczna grafika.

  • TK27912003-08-12 08:34:46

    Taaak ja też ale mam wrażenie, że Lucas specjalnie sprzedał historie Tartakowskiemu, który robi te surrealistyczne animacje, żeby żaden fan się nie połapał kto jest kto i z czym się to je...jakość grafiki w animkach Tartakowskiego pozostawia wiele do życzenia dla fanów SW ale jest cool jeśli chodzi o Dextera i Samuraja Jacka....reasumując - dobrze, że w ogóle coś drgnęło w świecie filmu o tematyce SW poza ekranem kinowym to dobry znak, może jednak Lucas kiedyś zmiękknie i będziemy mieli więcej stuffu jak ten (tylko z lepszą grafą ;)...

  • DARTH VADER2003-08-11 22:13:51

    aaaaa ja chce WOJNY KLONÓW !!! :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..