Zemsta Sithów

Zaskakujący powrót w E3

TFN

Pierwsze zdjęcie do Epizodu 3 są już w połowie ukończone i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy w nim znajomą twarz. Temuera Morrison znany jest wszystkim Fanom z roli łowcy nagród Jango Fetta, który pojawił się w Epizodzie 2. (spoiler):Podobno jedną z rzeczy jakie będzie robił Temuera to podkładanie głosu szturmowcom-klonom. Klony postarzały się od czasu AOTC, możliwe, że będą podobne do Janga z E2. Temuera podobno ma być zaangażowany w ogramną scenę zabijania wielu Jedi w momencie, kiedy Imperator umacnia swoją potęgę – Imperium(koniec spoilera).Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (871) Temuera Morrison (41)

Komentarze (6)

To musi być Boba Fett bo Jango przecież zginął.(Albo to zdjęcie jest żartem).

Jak mam byćszczery to mi się wydaję, że w Lucasfilmie o tym, że Temuera wróci nie wiedziały tylko 2 osoby. Pablo Helman - ten co pisze pamietnik z planu i Steve Sunsweet - bo on w ogóle jest najmniej zorientowany w tym co się dzieje w Lucasfilmie.. nadawałby sie do polskiego rzadu :P

No proszę - berdzo ciekawe isdtotnie, ale nie jestem przekonany do Boby - za mało lat upłynęło, zeby przypominał Temuerę - raczej był by podobny do Bodie Taylora, który gra konów.

hmm ciwkawe;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.